Ara

Altıntepsi Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Home / Altıntepsi Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Altıntepsi Mh Otomatik Kepenk Tamiri Altıntepsi Mh Otomatik Kepenk Tamiri Altıntepsi Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Altıntepsi Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Altıntepsi Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Altıntepsi Mh otomatik kepenk tamiri konusunda uzmanlaşmış birçok şirket var. Evlerde veya işyerlerinde bulunan otomatik kepenkler zamanla bozulur. Bu arızalar genellikle süspansiyon veya motorla ilgili olsa da, çeşitli nedenlerle sorunlar ortaya çıkabilir. Otomatik kepenk sistemlerinin en sık görülen arıza ve onarımları şu şekildedir;

1. Otomatik panjur sisteminde aşırı ısınma; Panjur motoru uzun süre kullanılırsa kendi kendine ısınır ve aşırı ısınma sorununa neden olur. Aşırı ısındığınızdan şüpheleniyorsanız, otomatik gölgeleme sistemlerini kapatın ve soğumaya bırakın.

2. Perdeler açılmıyor veya kapanmıyor; Bu genellikle elektrik akımından kaynaklanır. Otomatik panjur sistemine güç gelip gelmediğini kontrol edin. Deklanşör nedeniyle şartlı olarak atabilir. Koşulların açık olup olmadığını kontrol edin. Durum ve beslenme ile ilgili herhangi bir sorun yoksa panjur tamiri hizmeti veren servisimizde yardım alabilirsiniz.

3. Motorla ilgili sorun. Zamanla, motorlar aşınmaktadır. Aşınma sonucunda otomatik deklanşör işlevini kaybeder. Bu durumda motor tamirciler tarafından değiştirilmelidir.

Altıntepsi Mh Otomatik Kepek Tamircisi

Otomatik panjur sistemleri; kullanımı kolay ve güvenilir sistemlerdir. Modern görünümü sayesinde artık evlerde de kullanılmaktadır. Sağlam ve güvenilir tasarımı ile güvenliği sağlayan otomatik jaluziler, çeşitli nedenlerle arızalanmaktadır. Garajınızda, mağazanızda veya evinizde kullandığınız otomatik panjurlarla ilgili sorunlarınız varsa, yardım için Altıntepsi Mh otomatik kepenk tamircisi ile iletişime geçebilirsiniz. Oto panjur tamir firmasında çalışan ve alanında kendini geliştiren profesyonel tamirciler oto panjurlarınızı pratik ve hızlı bir şekilde onarırlar. Son teknoloji ve güvenilir çözümler sunan Otomatik Kepenk Tamircisi, sorunları tespit eder ve onarım sürecini başlatır. Tespit edildikten sonra gerekli ekipmanlarla onarım çalışmaları başlar.

Otomatik kepenkler

Otomatik kepenk sistemlerinin kullanımı, köklü faydalara sahiptir. Öncelikle hırsızlardan korunma aracı olarak oluşturulan bu sistem her geçen gün geliştirilerek işlevselliği artırılmıştır. Panjurlarda en üst düzeyde güvenlik sağlayan otomatik panjur sistemli modellerin kullanımı oldukça basittir. İşletmeler ve evler için ideal güvenlik sistemi olan otomatik kepenk sistemlerinin avantajları şu şekildedir;

  • Çelik veya alüminyum konstrüksiyonlu otomatik panjur sistemleri dayanıklılık ve güvenilirlik sağlar. Otomatik çelik sistemler garaj kapılarını korumanın en ideal yoludur.
  • Otomatik kepenk sistemlerinin uzaktan kumanda ile açılıp kapanması da oldukça basittir.
  • Şık tasarımı evde güzel görünmesini sağlar.
  • Manuel panjur sistemlerine göre daha hızlı ve pratiktir.

Altıntepsi Mh Otomatik Kepenk Bakım

Otomatik panjur sistemlerinin bakım ve onarımı ile ilgilenen otomatik panjur servisi, profesyonel ekibi ile yenilikçi ve modern çözümler sunmaktadır. Otomatik panjur bakımı kapsamında aşağıdaki işlemler yapılmaktadır;

  • Kör askılardaki sıkışmayı veya sorunu giderme
  • Otomatik panjurların en önemli parçalarından biri olan motorun değiştirilmesi.
  • Jaluzi uzaktan kumandasının onarımı
  • Genel bakım ve onarım
  • Yeni otomatik kepenk sistemlerinin kurulumu
  • Otomatik panjur için müşteri kartının değiştirilmesi veya tamiri gibi işlemler gerçekleştirildi.

Altıntepsi Mh Otomatik  Kepenk Tamiri İletişim

Altıntepsi Mh otomatik kepenk tamiri servisi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İyi donanımlı iletişim destek ekibimiz önceden eğitilmiştir ve uygulamalı zekaya sahiptir. Müşteri memnuniyetini sağlayan iletişim destek ekibimiz kaliteli hizmet vermektedir. Otomatik kepenk sistemlerindeki arızayı gidermek için profesyonel bir tamirci ekibini kısa sürede müşteriye gönderiyoruz.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum