Ara

Tuna Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Home / Tuna Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Tuna Mh Otomatik Kepenk Tamiri Tuna Mh Otomatik Kepenk Tamiri Tuna Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Tuna Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Tuna Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Birçok şirket Tuna Mh otomatik kepenk tamiri hizmeti vermektedir. Bu firmalar panjurlarınızın arızasını gidermeyi amaçlamaktadır. Panjur sistemlerinin zaman içinde onarılması ve bakımının yapılması gerekir. Bu hatalar genellikle; Deklanşör kontrol arızaları, kepenk motoru arızaları, kepenk kilidi arızası, film kontrol panosu arızaları.

Bu arızaları gidermek için uzmanlara ihtiyaç vardır. Bu alandaki profesyoneller işlerini titizlikle yaparlar. Tamir edilen kepenkler uzun süre bozulmadan kullanılabilir. Ancak tamir ekibini gönderen firmanın güvenilirliği önemli konulardan biridir.

Tuna Mh Otomatik Kepenk Tamircisi

Günümüzde en yaygın olarak kullanılan kilitleme sistemleri otomatik kilitleme sistemleridir. Manuel panjur sistemlerine göre daha kullanışlı ve avantajlı olan otomatik panjurlar bazı etkenlerden dolayı arızalanabilmektedir. Otomatik kepenklerin genel arızaları; Otomatik garaj kapısının kapanmaması, otomatik panjur motorunun arızalanması veya sıkışması gibi arızalar vardır.

Tuna mh Otomatik kepenk tamircisi hizmeti eşliğinde kepenk sistemlerinizi tamamen güvenli bir şekilde tamir ettirebilirsiniz. Yetkili servisler arızayı gidermeyi planlıyor. Planlamadan sonra gerekli onarımları yapar. Kusurlar genellikle bakım eksikliğinden veya yıllarca kullanımdan kaynaklanan bozulmayı gösterir. Bu nedenle panjur bakımının düzenli yapılması bir avantajdır.

Otomatik Deklanşör Nasıl Düzeltilir?

Güvenlik açısından atölyeler, fabrikalar, alışveriş merkezleri, marketler veya perakendeciler tarafından sıklıkla tercih edilen otomatik panjur sistemleri, zamanla arızalara neden olmaktadır. Ancak panjur sistemleri kolay kolay arıza yapmaz. Çoğu zaman, deklanşör tıkanması nedeniyle harekette yavaşlama olur. Bu gecikme sırasında, motorun çalışması nedeniyle deklanşör sıkışacaktır. Ancak büyük sorunları olan panjurlar kilitlenememekte ve tüm işletim sistemlerinin arızalanmasına neden olmaktadır. Bu gibi durumlarda otomatik panjur tamiri nasıl yapılır sorusu ile kullanıcı baş başa kalmaktadır. Otomatik kilitleme sistemlerinizi aşağıdaki gibi onarabilirsiniz;

  • Otomatik panjurunuzda farklı sesler geliyorsa panjur sisteminizi kapatın.
  • Kilitleme sisteminizden farklı ses gelmiyor ancak çalışmıyorsa, öncelikle uzaktan kumandanızın kilitleme sisteminize uygun pilini değiştirin.
  • Diğer bir yöntem ise elektrik kesintisi olup olmadığını kontrol etmektir. Bu gibi durumlarda, bir devre kesici açma olasılığı da vardır. Ayrıca anahtarınızı kontrol edin.
  • Tüm yöntemleri denediyseniz ancak olumlu yanıt alamadıysanız panjur sistemlerimizden kolayca profesyonel servis desteği alabilirsiniz.

Tuna Mh Otomatik Kepenk Hizmeti

Son yıllarda, dayanıklı fonksiyonlara sahip ve güvenlik açısından önemli bir yer tutan otomatik panjur sistemleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Evlerde ve işyerlerinde bulunan bu panjur sistemlerinin motorları çoğu zaman arızalanır. Tuna Mh otomatik kepenk hizmeti bu eksikliklerin giderilmesi için hizmet vermektedir. Peki bu hizmetler ne işe yarıyor? Otomatik panjur tamiri ile ilgili hizmetler aşağıdaki aşamalarda size destek olacaktır;

  • Öncelikle evinizdeki veya iş yerinizdeki panjur sistemlerinizi inceleyin. Bu muayene işlemleri en son teknolojik araçlar kullanılarak gerçekleştirilir.
  • İnceleme aşamasından sonra gerekli onarımları belirlerler. Müşteriye sorun giderme prosedürlerinizi açıklar. Müşteri kabul ederse randevu verilecektir.
  • Randevu günü servis elemanları gerekli cihazlar ile arızaları giderecektir.

Tuna Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Günümüzde hemen hemen her evde ve işyerinde otomatik panjur sistemleri kullanılmaktadır. Bu panjurlar arızalanırsa veya bakım çalışmaları sırasında teknik servis devreye girer: Panjur sistemlerinizde arıza olması durumunda otomatik panjur tamir servisimizle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 destek sağlayan firmamız modern çözümler, yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum