Ara

Atakent Mh Kepenk Tamiri

Home / Atakent Mh Kepenk Tamiri

Atakent Mh Kepenk Tamiri Atakent Mh Kepenk Tamiri Atakent Mh Kepenk Tamiri

Atakent Mh Kepenk Tamiri

Atakent Mh Kepenk Tamiri

Atakent Mh Kepenk tamiri şirketleri çok profesyonel. Mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, otellerde, hanlarda, depolarda ve dükkanlarda sıklıkla karşılaştığımız hırsızlık önleyici kapı çeşitlerinden biri de otomatik kepenk sistemleridir. Estetik görünümü ile dışarıya hoş bir görünüm kazandıran otomatik panjurlar, eski tip panjur sistemlerine göre oldukça kullanışlıdır. Eski tarz panjur sistemleri kırılmaya devam ediyor ve fiziksel güç gerektiriyor.

Ancak otomatik kepenk sistemleri fiziksel güç gerektirmez ve pratik kullanım sunar. Otomatik kepenk sistemleri kolay bozulan sistemler değildir. Genel olarak, kör otomatik sistemlerde iki arıza bulunur. Bu hatalardan biri de kullanıcı hatasıdır. Diğer bir yaygın hata, kenarı sıkmaktır. Otomatik kepenk sistemlerindeki paneller sıkışmışsa panjur hareket etmeyecektir.

Panelin sıkışması ile otomatik kepenk sistemleri devreye girerse parçalarda hasar meydana gelir. Bu nedenle paneli kilitleyen otomatik kepenk sistemi mutlaka kapatılmalıdır. Ayrıca otomatik kepenk sistemlerinde arıza olmaması için kepenklerin fazla çalışmaması ve engellerle karşılaşmaması gerekir. Engellerle karşılaşan otomatik panjurlar bir süre sonra bozulabilir ve kullanılamaz hale gelebilir. Bu tür durumlar ortaya çıkarsa, kullanıcılar tamir etmeye çalışmamalı ve profesyonel destek almalıdır.

Atakent Mh Kepenk hizmeti

Pencere ve kapılarda güvenlik amacıyla kullanılan otomatik panjurların birçok avantajı vardır. Özellikle hırsızların içeriye girmesini engelleyen otomatik kepenk sistemleri, iç mekanı aşırı sıcak ve soğuk gibi hava koşullarından koruyor. Ayrıca akustik yalıtım oluşturarak ses kirliliğini de engeller. Otomatik panjur sistemleri zamanla arızalanabilir. Aşınma ve yıpranma sonucu otomatik kepenk sistemleri açılma ve kapanma sorunlarına neden olur ve işlevselliğini kaybeder.

Otomatik kepenk sistemleri, düzenli bakım yapıldığı sürece arıza göstermez. Bu nedenle otomatik kepenk servisinde [il ve ilçe] periyodik olarak kepenk bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Perdenin işletim sisteminin bakımı yapılmayan veya başka sebeplerden dolayı arızalanması durumunda onarım zorunlu hale gelir.

Otomatik Kepenk Tamiri Ve Bakımı

Otomatik kepenk sistemleri günlük hayatta sıklıkla kullanılan güvenlik sistemlerinden biridir. Otomatik panjur sisteminin periyodik bakımı önemli unsurlardan biridir. Özellikle günümüzde otomatik kepenk kullanıcıları bakımı önemsememekte ve ertelemektedir. Ancak otomatik kepenk sistemlerindeki arızaların %65’i bakımsızlıktan kaynaklanmaktadır. Bakımı yapılmayan otomatik panjurlarda karşılaşılan en büyük sorunlardan biri motorun arızalanmasıdır.

Çünkü otomatik panjur sisteminin en önemli parçalarından biri motordur. Panjur sistemlerinde motorlar paletlere bağlı mile vidalanır. Bakımı yapılmayan vidalar zamanla aşınır ve deforme olur. Kırılan ve gevşeyen vidalar ise düşerek panjur sisteminde arızaya neden olacaktır. Bu tür veya büyük arızaları önlemek için kullanıcılar otomatik panjur sistemlerine düzenli olarak bakım yapmalıdır.

Ancak bakımların mutlaka profesyonel ekipler ve ekipmanlar eşliğinde yapılması gerekmektedir. Kepenk tamir ve bakım hizmeti veren firma sayısı oldukça fazladır. Randevu talep etmeniz durumunda otomatik panjur sistemlerinizin bakım ve onarımını firmamız bünyesinde profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.

Atakent Mh Kepenk tamiri için iletişim

Otomatik kepenk sistemleri hayatı kolaylaştırır ve garajları, depoları ve dükkanları daha güvenilir hale getirir. Ancak uzun yıllardır kullanılan otomatik kepenk sistemlerinde arızalar oluşabilmektedir. Arızanızın giderilmesi için firmamızdan destek alabilirsiniz. Atakent Mh Kepenk tamiri iletişim kanallarımızdan randevu almanız durumunda profesyonel teknik ekipler kısa sürede kepenklerinizdeki sorunu anlamak için adresinize gelecektir. Gelen ekipler bir plan hazırlar ve arızayı en iyi yöntem ve ekipmanlarla ortadan kaldırmak için çalışır.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum