Ara

Oruçreis Otomatik Kepenk Tamiri

Home / Oruçreis Otomatik Kepenk Tamiri

Oruçreis Otomatik Kepenk Tamiri Oruçreis Otomatik Kepenk Tamiri Oruçreis Otomatik Kepenk Tamiri

Oruçreis Otomatik Kepenk Tamiri

Oruçreis Otomatik Kepenk Tamiri

Oruçreis otomatik kepenk tamiri konusunda profesyonelleşmiş çok fazla firma bulunmaktadır. Evlerde ya da dükkanlarda bulunan otomatik kepenkler zaman içerisinde arıza göstermektedir. Bu arızalar genel olarak montaja ya da motora dayalı olsa da farklı nedenlere bağlı olarak da sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Otomatik kepenk sistemlerinde en yaygın arızalar ve tamiri şu şekildedir;

1. Otomatik kepen sisteminde oluşan aşırı ısınma; Kepenk motoru çok uzun süre kullanıma maruz kalırsa kendi kendini ısıtarak, aşırı ısınma problemini oluşturmaktadır. Eğer aşırı ısınmadan şüpheleniyorsanız otomatik kepenk sistemlerinizi kapatın ve soğuması için bir süre zaman verin. 

2. Kepenkler açılmıyor ya da kapanmıyor; bu durum genellikle elektrik akımından kaynaklanmaktadır. Otomatik kepenk sisteminin güç kaynağının olup, olmadığını kontrol ediniz. Kepenk nedeniyle şartel atabilmektedir. Şartellerin açık olup, olmadığını kontrol ediniz. Eğer şartelde ve güç kaynağında sorun yoksa kepenk tamiri hizmeti sunan servisimizden yardım alabilirsiniz..

3. Motor Sorunu: Motorlar zaman içerisinde aşınabilir. Aşınma sonucunda ise otomatik kepenk işlevini kaybeder. Bu durumda ise tamirciler tarafından motor değişikliği yapılmalıdır. 

Oruçreis Otomatik Kepenk Tamircisi 

Otomatik kepenk sistemleri; kullanımı kolay ve güven sağlayan sistemlerdir. Modern görüntüsüyle artık evlerde de kullanılmaktadır. Dayanıklı ve sağlam yapısıyla güvenliği sağlayan otomatik kepenkler farklı nedenlere bağlı olarak arıza göstermektedir. Garajınızda, dükkanınızda ya da evinizde kullandığınız otomatik kepenklerde arıza söz konusu ise Oruçreis otomatik kepenk tamircisi tarafından destek alabilirsiniz. Bu alanda kendini geliştiren ve otomatik kepenk tamiri firmasında çalışan profesyonel tamircileri otomatik kepenklerinizi pratik ve hızlı bir şekilde onarmaktadır. Modern ve güvenilir çözümler sunan otomatik kepenk tamircisi sorunları tespit ederek tamir işlemlerine başlamaktadır. Tespit sonrası ise gerekli ekipmanlar eşliğinde onarım çalışması başlamaktadır. 

Otomatik Kepenk Sistemleri 

Otomatik kepenk sistemleri kullanımının oldukça köklü avantajları bulunmaktadır. İlk etapta hırsızlara karşı güvenlik önlemi olarak üretilen bu sistem her geçen gün gelişim göstererek işlevselliğinde artış yakalamıştır. Kepenklerde en üst güvenlik seviyesine ulaşan otomatik kepenk sistem modellerinin kullanımı ise oldukça basittir. İşletmeler ve evler için ideal güvenlik sistemine sahip olan otomatik kepen sistemlerinin avantajları ise şu şekildedir;

  • Çelik veya alüminyum yapısına sahip olan otomatik kepenk sistemleri hem sağlamlık hem de güven sağlamaktadır. Çelik otomatik sistemleri garaj kapısı için en ideal koruma yöntemidir.
  • Uzaktan kumandaya sahip olan otomatik kepenk sistemlerinin kapanması ve açılması da çok basittir.
  • Şık tasarımıyla evlerde kötü bir görüntü vermez. 
  • Manuel kepenk sistemlerine göre hızlı ve pratiklerdir. 

Oruçreis Otomatik Kepenk Servisi

Otomatik kepenk sistemlerinin bakımını ve onarımını üstelenen Oruçreis otomatik kepenk servisi profesyonel ekiniyle yenilikçi ve modern çözümler üretmektedir. Otomatik kepenk servisi kapsamında şu gibi işlemler yapılmaktadır;

  • Kepenk askılarında oluşan sıkışma veya sorunu giderme
  • Otomatik kepenklerinin en önemli parçalarından biri olan motor değişimi
  • Kepenk uzaktan kumandasının tamiri
  • Genel bakım ve onarımlar 
  • Yeni otomatik kepenk sistemlerinin montajı
  • Otomatik kepenk alıcı kartın değişimi ya da onarımı gibi işlemler uygulanmaktadır. 

Oruçreis Otomatik Kepenk Tamiri İletişim 

Oruçreis otomatik kepenk tamiri iletişim 7/24 saat boyunca hizmet sağlamaktadır. Donanımlı iletişim destek ekibimiz daha önceden eğitim almakta ve pratik zekaya sahiptirler. Müşterinin memnuniyetini sağlayan iletişim destek ekibimiz kaliteli hizmet sunmaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinde oluşan arızanın giderilmesi için kısa süre içerisinde müşteriye profesyonel tamirci ekibini yönlendirmekteyiz. 

 Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum