Ara

Yavuz Selim Otomatik Kepenk Tamiri 

Home / Yavuz Selim Otomatik Kepenk Tamiri 

Yavuz Selim Otomatik Kepenk Tamiri  Yavuz Selim Otomatik Kepenk Tamiri  Yavuz Selim Otomatik Kepenk Tamiri 

Yavuz Selim Otomatik Kepenk Tamiri 

Yavuz Selim Otomatik Kepenk Tamiri 

Yavuz Selim otomatik kepenk tamiri hizmeti sunan firmalar kısa süre içerisinde arıza gösteren otomatik kepenk sistemlerini eski haline getirmektedir. Dünyanın her tarafında yoğun şekilde kullanılan otomatik kepenk sistemleri ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. İş yerlerinde ve evlerde kullanılan otomatik kepenklerin arıza yapması sonucunda güvenlik açısından risk oluşturmaktadır. Bu nedenle arızanın kısa süre içerisinde tespit edilip tamir işlemi gerçekleştirilmesi gerekir. Otomatik kepenk sistemlerinin tamiri kapsamında hizmet sunan binlerce firma ve servis bulunmaktadır. 

Yavuz Selim Otomatik Kepenk Tamircisi

Pratik ve güvenilir olan otomatik kepenk sistemleri, manuel kepenk sistemlerine göre daha fazla tercih edilmektedir. Teknolojinin son sürümünü taşıyan ve şık tasarıma sahip olan otomatik kepenkler sadece iş yerlerinde ve depolarda değil evlerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Otomatik kepenk sistemleri zaman içerisinde arıza gösterebilmektedir. Güvenlik açısından önemli bir yere sahip olan otomatik kepenk sistemlerinin arızası profesyonel şekilde giderilmelidir. Amatör biçimde arızası yapılan kepenk sistemleri beraberim birçok sorunu getirebilmektedir. Yavuz Selim otomatik kepenk tamircisi tarafında bulunan personeller tecrübeyle sabit olup işlerinin ehlidir. Tamirci personelleri kısa süre içerisinde arızayı tespit edip gerekli onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. 

Yavuz Selim Otomatik Kepenk Servisi

Hayatı kolaylaştıran ve yaşam alanını güvenilir hale getiren otomatik kepenkler, kullanıma bağlı ya da dış faktörlere bağlı olarak arıza göstermektedir. Bu arızalar ciddi boyutlara ulaşmadan tamir edilmelidir. Aksi halde otomatik kepenk sistemlerinin değişmesi gerekmektedir. Bu kepenk değişimi ise kullanıcıya fazla maliyete sebep olacaktır. Yavuz Selim Otomatik kepenk servisi kepenklerde oluşan arızayı kepenk check-up işlemiyle hızlı ve pratik şekilde tespit etmektedir. Arızalar genellikle motorların aşınmasıyla ya da parçaların kullanmayacak hale gelmesiyle oluşmaktadır. Bu nedenle tespit sonrasında parçaların değişip, değişmeyeceği planlamaya dahil edilecektir. Planlama işlemi; arızanın neden olduğunu ve ne gibi tamir işlemlerinin yapılacağını kapsamaktadır. Planlama işlemi tamamlandıktan sonra müşteriye sunulmaktadır. Müşterinin onayıyla servis personelleri tarafından tamir işlemleri gerçekleşmektedir. 

Otomatik Kapı Tamir ve Bakımı

Otomatik kapılarda periyodik olarak yılda iki yahut üç kez bakım uygulanmalıdır. Kapı tamir ve bakımı yapan firmalar bakım esnasında kapıda arıza ihtimalini ölçmektedir. Ayrıca parçalarda oluşan zararların büyüklüğüne göre değişim talep edilebilmektedir. Otomatik kapı sistemlerinin hareket üniteleri pürüzsüz biçimde incelenmektedir. İnceleme sonrasında kapının tamiri ve bakımı basit biçimde yapılmaktadır. Eğer büyük yedek parçalar değişimi gerçekleşecekse işletmenin uygun bir zamanına göre planlama yapılmaktadır. Yapılan bakım sonucunda kullanıcılar otomatik kapılarını değiştirmeden küçük maliyetlerle kurtarmaktadır. Her yıl periyodik biçimde yapılan basit onarımlar otomatik kapıların kullanım ömürlerini uzatmaktadır. Böylece kullanıcılar kapı maliyetinden tasarruf etmektedir. 

Otomatik Kepenk Servisi Olarak Nelere Dikkat Ediyoruz?

Günümüzde otomatik kepenklerin kullanımı arttıkça bu yönde hizmet veren servis sayısı da artış göstermiştir. Bu nedenle otomatik kepenk servisi seçerken güvenilir olmasına dikkat etmek gerekir. Güvenirliğin yanı sıra müşterinin memnuniyetini önemseyen servislerle anlaşmakta önemlidir. Peki biz Otomatik kepenk servisi olarak nelere dikkat ediyoruz? 

  • Müşterinin memnuniyetini önemsiyoruz.
  • Son teknolojik aletler eşliğinde otomatik kepenklerinizin bakımını ve onarımını sağlıyoruz.
  • Titiz biçimde çalışma gösteriyoruz.
  • Arızanın giderilmesi için bütün imkanlarımızı kullanıyoruz. 

Yavuz Selim Otomatik Kepenk Tamiri İletişim

Dükkanlar, depolarda ve yaşam alanlarında kullanılan otomatik kepenk sistemleri arıza gösterdiği zaman servislerle iletişim halinde olmamız gerekmektedir. Her otomatik kepenk sistemi tamiri sunan servisinin iletişim destek hattı bulunmaktadır. Destek hatları günümüzde büyük bir önem taşımaktadır. Yavuz Selim otomatik kepenk tamiri iletişim destek hatları müşterinin sorununu anlayıp, çözmek için hizmet vermektedir. 7/24 saat boyunca hizmet veren iletişim destek hatları arızanın kısa süre içerisinde giderilmesi için tamirci personelleri ile süreni bağlantı halindedir. Eğitimli ve pratik zekaya sahip olan müşteri hizmetleri, müşterinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum