Ara

Seyrantepe Mh Kepenk Tamiri

Home / Seyrantepe Mh Kepenk Tamiri

Seyrantepe Mh Kepenk Tamiri Seyrantepe Mh Kepenk Tamiri Seyrantepe Mh Kepenk Tamiri

Seyrantepe Mh Kepenk Tamiri

Seyrantepe Mh Kepenk Tamiri

Seyrantepe Mh Kepenk tamiri hizmet veren firmalar oldukça profesyoneldir. Mağazalarda, iş merkezlerinde, otellerde, hanlarda, depolarda ve dükkanlarda sıklıkla karşılaştığımız güvenlik kapısı çeşitlerinden biri de otomatik kepenk sistemleridir. Otomatik panjurlar eski panjur sistemlerine göre oldukça kullanışlıdır çünkü estetik görünümü ile dış mekana hoş bir görünüm kazandırmaktadır. Eski tarz panjur sistemleri her zaman başarısız olur ve fiziksel güç gerektirir.

Ancak otomatik panjur sistemleri fiziksel enerji gerektirmez ve pratik kullanım sunar. Otomatik kepenk sistemleri kolay kolay kırılmaz. Otomatik kepenk sistemlerinde iki yaygın hata vardır. Böyle bir hata kullanıcı hatasıdır. Bir diğer yaygın hata, paneli sıkmaktır. Otomatik kepenk sistemlerinin panelleri sıkışırsa kepenk hareket etmeyecektir.

Sıkışan plakalarla otomatik kepenk sistemleri kullanılırsa bileşenler zarar görebilir. Bu nedenle panoya takılan otomatik kepenk sistemi mutlaka kapatılmalıdır. Ayrıca otomatik panjur sistemlerinin arızalanmaması için panjurların fazla çalışmaması veya bir engele çarpmaması gerekmektedir. Engellere çarpan otomatik panjurlar bir süre sonra bozulabilir ve kullanılamaz hale gelebilir. Bu tür durumlar ortaya çıkarsa, kullanıcılar tamir etmeye çalışmamalı, profesyonel yardım almalıdır.

Seyrantepe Mh Kepenk Hizmeti

Pencere ve kapılarda güvenlik amacıyla kullanılan otomatik panjurların birçok avantajı vardır. Özellikle hırsızların içeriye girmesini engelleyen otomatik kepenk sistemleri, içeriyi aşırı sıcak ve soğuk gibi unsurlardan korur. Ayrıca ses yalıtımı oluşturarak gürültü kirliliğinin önüne geçer. Otomatik kepenk sistemleri zamanla yıpranabilir. Otomatik kepenk sistemleri aşınma ve yıpranma sonucunda açılma veya kapanma durumlarında problemlere neden olarak fonksiyonlarını kaybederler.

Otomatik panjur sistemleri düzenli olarak bakımları yapıldığı sürece arıza yapmaz. Bu nedenle Seyrantepe Mh Kepenk hizmeti kapsamında panjurlarınızın bakımını düzenli olarak yapabilirsiniz. Kepenklerin çeşitli nedenlerle bakım yapılmaması veya çalışma sistemlerinin arızalanması durumunda onarım zorunlu hale gelir.

Kepenklerin Onarımı Ve Bakımı

Otomatik panjur sistemleri günlük hayatta sıklıkla kullanılan güvenlik sistemleri arasındadır. Otomatik panjur sisteminin periyodik bakımı önemli unsurlardan biridir. Otomatik panjur kullanıcıları özellikle günümüzde bakıma önem vermemekte ve ertelemektedir. Ancak, otomatik kepenk sistemi arızalarının %65’i bakım eksikliğinden kaynaklanabilir. Bakımı yapılmayan otomatik panjurlarda meydana gelen en büyük sorunlardan biri motor arızasıdır.

Çünkü otomatik panjur sistemlerinin en önemli parçalarından biri motordur. Kepenk sistemlerinde motorlar paletlere bağlı bir mile bağlıdır. Bakımsız vidalar zamanla gevşer ve deforme olur. Kırılan ve gevşeyen vidalar ise düşerek kepenk sisteminde arızalara neden olur. Bu tür veya büyük arızaları önlemek için kullanıcılar otomatik panjur sistemlerine düzenli olarak bakım yapmalıdır.

Ancak bakımları profesyonel ekipler ve ekipmanlar eşliğinde yapılmalıdır. Otomatik panjur tamiri ve bakımı alanında hizmet veren firma sayısı oldukça fazladır. Randevu talep edilmesi durumunda firmamız bünyesinde profesyonel olarak otomatik panjur sistemlerinin bakım ve onarımını yapmaktayız.

Seyrantepe Mh Kepenk Tamiri İletişim

Otomatik kepenk sistemleri hayatı kolaylaştırır ve garajları, depoları ve dükkanları daha güvenilir hale getirir. Ancak uzun yıllardır kullanılmakta olan otomatik kepenk sistemlerinde arızalar oluşabilmektedir. Hatanın düzeltilmesi için firmamızdan destek talep edebilirsiniz. Seyrantepe Mh Kepenk tamiri için iletişim kanallarımızdan randevu aldığınızda profesyonel teknik ekipler kısa sürede kepenk sorununu anlamak için adresinize gelecektir. Gelen ekipler bir plan oluşturur ve hatayı düzeltmek için en iyi yöntem ve araçlarla çalışır.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum