Ara

Sultan Murat Mh Kepenk Tamiri

Home / Sultan Murat Mh Kepenk Tamiri

Sultan Murat Mh Kepenk Tamiri Sultan Murat Mh Kepenk Tamiri Sultan Murat Mh Kepenk Tamiri

Sultan Murat Mh Kepenk Tamiri

Sultan Murat Mh Kepenk Tamiri

Sultan Murat Mh Kepenk tamiri kapsamında hizmet veren tamir firması her geçen gün kendini geliştirmektedir. Özellikle günümüzde pek çok alanda otomatik panjurların kullanılmasıyla birlikte, onarım personeli ve onarım firmalarına olan ihtiyaç önemli ölçüde artmıştır. İş alanlarında sıklıkla kullanılan otomatik kepenkler, kapı veya pencerelerin güvenli bir şekilde kapanmasını sağlar.

Otomatik kepenk sistemleri eski tarz kepenk sistemlerine göre daha dekoratif bir yapıya sahiptir. Hatta günümüzde kişiye özel otomatik panjurlarda birden fazla renk seçeneği bulunmaktadır. Otomatik panjur sistemleri, uzaktan kumanda veya duvara monte butonlar ile çalıştırılır. Bu sayede kullanıcılar, fiziksel güç kullanmadan kepenklerini kolay ve basit bir şekilde açıp kapatabilirler.

Basit kullanımlarıyla dikkat çeken otomatik kepenk sistemleri, bakım yapılmaması veya kullanıcı hatası gibi nedenlerle uzun süre çalışmayabilir. Ancak bu gibi durumlarda kullanıcılar otomatik kepenk sistemlerini tamir etmeye çalışmamalı ve tamir firmalarından yardım almalıdır.

Sultan Murat Mh Kepenk Tamircisi

Pencereler, kapılar, garajlar, depolar ve şirketlerde sıklıkla kullanılan birçok otomatik kapama sistemi çeşidi vardır. Otomatik kepenk sistemlerinin çeşitleri kullanım alanı ve imalat malzemesine göre değişiklik göstermektedir. Otomatik kepenklerin genel farkı motorlu ve elektrikli olarak ikiye ayrılmasıdır. Her iki kepenk sistemi ne kadar güçlü olursa olsun, ihmal veya çeşitli sebeplerden dolayı başarısız olurlar. Bu arada, otomatik kepenk tamir şirketleri oyuna giriyor.

Bugün milyonlarca kör tamir şirketi var. Özellikle İstanbul’da otomatik kepenk tamiri yapan firma sayısı oldukça fazladır Sultan Murat Mh Kepenk tamiri ve genel otomatik kepenk tamiri dahilindeki onarım ve servis işlemleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Çeşitli nedenlerle aşınmış veya kırılmış kilitleme sistemlerinin değiştirilmesi.
  • Sözleşmeli veya tek seferlik otomatik kapanma sistemleri için bakım hizmeti
  • Panjur motorunun otomatik olarak değiştirilmesi
  • Kepenk askı sistemlerinin onarımı veya değiştirilmesi
  • Deklanşör kontrolünü veya düğme hatalarını düzeltin
  • Otomatik kapanma sisteminin genel bakımı gibidir.

Kepenk Arızası Nasıl Düzeltilir?

Otomatik kepenk kullanıcıları tarafından sıklıkla sorulan kepenk arızası nasıl giderilir sorusunun net bir cevabı yok. Çünkü her kusur farklı etkenlere göre gelişir ve onarım gereksinimleri farklıdır. Otomatik panjurlar en kullanışlı ve pratik güvenlik sistemlerinden biridir. Ancak tüm otomasyon sistemlerinde olduğu gibi otomatik kepenk sistemlerinde de arızalar yaşanabilmektedir. Bu hataları gidermek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz;

1 aşama; Otomatik panjur sistemlerini çalıştırmak için kullandığınız uzaktan kumandadaki pili değiştirin ve sorunun pilde olup olmadığına bakın.

Faz 2; Akünün değiştirilmesine rağmen arıza devam ediyorsa elektrik akımının olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu aşamada; Deklanşör için kullanılan durumun açık olduğundan emin olun.

3. Faz: Durumunda ve elektrik akımında bir problem yoksa; Otomatik kepenk sistemlerindeki panellerin her türlü engele uygun olup olmadığını kontrol ediniz. Panellerde herhangi bir engel yoksa ve hasar devam ediyorsa otomatik kepenk tamiri kapsamında hizmet veren firmalardan profesyonel destek alabilirsiniz.

Sultan Murat Mh Kepenk Tamiri İletişimi

7/24 oto kepenk tamiri hizmeti vermekteyiz. Sultan Murat Mh Kepenk tamiri iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçerek profesyonel oto kepenk tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz ve ekipmanlarımız ile evinizde veya iş yerinizde bulunan tüm otomatik kapama sistemlerinde tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Tam donanımlı ekibimiz eşliğinde hizmet almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum