Ara

TevfikBey Mh Kepenk Tamiri

Home / TevfikBey Mh Kepenk Tamiri

TevfikBey Mh Kepenk Tamiri TevfikBey Mh Kepenk Tamiri TevfikBey Mh Kepenk Tamiri

TevfikBey Mh Kepenk Tamiri

TevfikBey Mh Kepenk Tamiri

TevfikBey Mh Kepenk tamiri hizmeti veren onarım firması her geçen gün kendini geliştirmektedir. Özellikle günümüzde pek çok alanda otomatik panjurların kullanılmasıyla birlikte, onarım personeli ve onarım firmalarına olan ihtiyaç önemli ölçüde artmıştır. Genellikle iş alanlarında kullanılan otomatik kepenkler, kapı veya pencerelerin güvenli bir şekilde kapanmasını sağlar.

Otomatik kepenk sistemleri eski tarz kepenk sistemlerine göre daha dekoratif bir yapıya sahiptir. Günümüzde bile kişiye özel otomatik panjurlarda birden fazla renk seçeneği bulunmaktadır. Otomatik kepenk sistemleri uzaktan kumanda veya duvar butonları ile çalıştırılır. Bu sayede kullanıcılar, fiziksel güç kullanmadan kepenklerini kolay ve basit bir şekilde açıp kapatabilirler.

Basit kullanımı ile dikkat çeken otomatik kepenk sistemleri, bakım eksikliği veya kullanıcı hatası nedeniyle uzun süre çalışmayabilir. Ancak bu gibi durumlarda kullanıcılar otomatik kepenk sistemlerini tamir etmeye çalışmamalı ve tamir firmalarından yardım almalıdır.

TevfikBey Mh Kepenk Tamiri

Pencereler, kapılar, garajlar, depolar ve şirketlerde sıklıkla kullanılan birçok otomatik kapama sistemi çeşidi vardır. Otomatik kepenk sistemlerinin çeşitleri kullanım alanı ve imalat malzemesine göre değişiklik göstermektedir. Otomatik panjurlar arasındaki genel fark, motorlu ve elektrikli olmak üzere ikiye ayrılmasıdır. Her iki kepenk sistemi de ne kadar güçlü olursa olsun dikkatsizlik veya çeşitli sebeplerden dolayı başarısız olmaktadır. Bu arada, oto tamir şirketleri oyuna giriyor.

Bugün milyonlarca kör tamir şirketi var. Özellikle İstanbul’da otomatik panjur tamiri yapan firma sayısı oldukça fazladır. TevfikBey Mh Kepenk tamiri ve genel oto kepenk tamiri dahilindeki onarım ve servis işlemleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Çeşitli nedenlerle aşınmış veya kırılmış kilitleme sistemlerinin değiştirilmesi.
  • Sözleşmeli veya tek seferlik otomatik kapanma sistemleri için bakım hizmeti
  • Panjurlu otomatik motor değişimi
  • Kepenk askı sistemlerinin onarımı veya değiştirilmesi
  • Deklanşör kontrolü veya düğmelerdeki hataları düzeltin
  • Otomatik kapanma sisteminin genel bakımı gibidir.

Kepenk Arızası Nasıl Düzeltilir?

Otomatik kepenk kullanıcıları tarafından sıklıkla sorulan kepenk arızası nasıl giderilir sorusunun net bir cevabı yok. Çünkü her kusur farklı etkenlere göre gelişir ve onarım gereksinimleri farklıdır. Otomatik panjurlar en kullanışlı ve pratik güvenlik sistemlerinden biridir. Ancak tüm otomasyon sistemlerinde olduğu gibi otomatik kepenk sistemlerinde de arızalar yaşanabilmektedir. Bu hataları düzeltmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

1 aşama; Otomatik panjur sistemlerini çalıştırmak için kullandığınız uzaktan kumandadaki pili değiştirin ve sorunun pilde olup olmadığına bakın.

Faz 2; Pilin değiştirilmesine rağmen arıza devam ederse, elektrik akımını kontrol edebilirsiniz. Bu aşamada; Deklanşör için kullanılan durumun açık olduğundan emin olun.

3. Faz: Durumunda ve elektrik akımında bir problem yoksa; Otomatik kepenk sistemlerindeki panellerin her türlü engele uygun olup olmadığını kontrol ediniz. Panellerde herhangi bir engel yoksa ve hasar devam ediyorsa otomatik kepenk tamiri kapsamında hizmet veren firmalardan profesyonel destek alabilirsiniz.

TevfikBey Mh Kepenk Tamiri İletişim

7/24 oto kepenk tamiri hizmeti vermekteyiz. TevfikBey Mh Kepenk tamir iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçerek profesyonel oto kepenk tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz ve ekipmanlarımız ile evinizde veya iş yerinizde bulunan tüm otomatik kapama sistemlerinin onarım ve bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tam donanımlı ekibimiz eşliğinde hizmet almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum