Ara

Duatepe Kepenk Tamiri

Home / Duatepe Kepenk Tamiri

Duatepe Kepenk Tamiri Duatepe Kepenk Tamiri Duatepe Kepenk Tamiri

Duatepe Kepenk Tamiri

Duatepe Kepenk Tamiri

Duatepe Kepenk tamiri, beklenmedik arızaları önlemenin yollarından biridir. Elektriksel sorunlardan kaynaklanan arızalar, kör tamiri ile kolayca giderilebilir. Panjurlar genellikle bir alıcı ve bir uzaktan kumanda ile çift olarak satıldığından, olası arızalarda genellikle birlikte yerleştirilirler. Günlük iş hayatını kesintiye uğratan elektrik kesintilerinde bir güç kaynağına panjur takılması gerekebilir. Garantili yüksek kaliteli güç kaynakları ile satılan ürünler ile panjurlarınızı kolayca kurabilirsiniz. Bazı durumlarda, elektrik kesintisi sırasında kepenkler kapanmaz veya açılmaz. Bu tür sorunlarda kullanıcılara 7/24 sunulan panjur hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Otomatik panjur sistemleri güvenlik açısından tercih edilmesi gereken en önemli ürünlerdir. Ürün, duvarların kalınlığı ve kapalı kutusu sayesinde güvenlik gerekliliklerini tam olarak karşılamaktadır. Otomatik panjurlardaki arızalar kullanıcıdan veya kullanımdan kaynaklanmaktadır. Garanti kusurları, müdahale edilmeyen ve çalışmasını engelleyen koşullar olmadan ürün arızalarıdır. Buna bir örnek, torbanın dikiş yerlerindeki kıl fitillerinin kaplanmasıdır. Bir arıza durumunda, kullanıcılar kör tamircilerle iletişime geçmelidir.

Duatepe Kepenk tamircisi

Panjur tamircileri tüm arabaları, arabaları, elektrik sistemlerini, arabaları, uzaktan kumandayı sabit bir fiyata onarır. İşyerlerinde, evlerde, ofislerde ve daha birçok yerde otomatik kepenk sistemleri 24 saat açık kepenk şeklinde yapılmaktadır. Onarım çalışmaları, deneyimli ve iş güvenliği mevzuatına uygun personel tarafından gerçekleştirilir. Onarım işleminde kullanılan tüm yedek parçalar kalite belgelerine ve garantiye sahiptir. Otomatik, otomotiv, elektrik, garaj, otopark, endüstriyel panjur, pencere ve kapı sistemlerinin uzaktan onarımı da panjur tamir ustaları tarafından yapılmaktadır. Alanında profesyonel ekipler ayrıca binlerce marka ve onlarca model panjur kumandası için onarım hizmeti de sunmaktadır.

Elektrik kesintisi durumunda iş yeri, mağaza, ev, ofis, garaj ve otoparktaki sistemler çalışmaz. Bu durumda günlük hayatınızın kesintiye uğramaması için kesintisiz bir güç kaynağı sistemi kullanabilirsiniz. Panjur imalatı ve tamiri konusunda uzmanlaşmış firmalar, her türlü panjurun bakımı ve arızaların giderilmesi için hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir kadro ile en iyi panjur hizmetini alabilirsiniz. Ürünü zorla çalıştırmak üründe ciddi hasarlara neden olabileceğinden, ürünü kurtarmak için ürünü kesintiye uğratmadan önce teknik destek çağırmak çok önemlidir. Uzman ekip gerekli yerinde incelemeyi yapacak ve gerekli hizmeti verecektir. Ürün çalışacak ve eksiksiz olarak kullanıcıya teslim edilecektir.

Kepenk Arızasına Ne Sebep Olur?

Otomatik kilitler pratik, kullanışlı ve oldukça güvenli ürünlerdir. Bunlar manuel kontrollü panjurlardan daha teknolojik ve şık ürünlerdir. Pek çok avantajının yanı sıra bakım gerektiren ürünlerdir. Elle açılan ürünlere göre fiyat aralığı daha yüksek olan ürünler, uzun süreli kullanımda sağlayacağı faydalar nedeniyle çok daha iyidir. Kullanıcıların seçecekleri otomatik deklanşör ayarlarıyla ilgili pek çok sorusu var. Deklanşör arızasına neyin sebep olduğuyla başlayalım? Soru dahildir. Otomatik kepenklerin arızalanma nedenleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Deklanşör motoru arızası
 • Alıcı ve beyin kartı arızası
 • Panelleri bloke etme ve kırma
 • Çelik askı veya yay sorunları
 • Genellikle kullanıcı hatasından kaynaklanır.
 • Motor parçalarının zamanla aşınması
 • Zamanla dişli aşınması
 • Kayış sisteminin zamanla aşınmasına neden olur
 • Elektronik bileşenlerin oksidasyonu
 • Aşırı yüklenme nedeniyle elektrikli bileşenlerin yanması
 • Deklanşör güç kesintisi olarak belirtilebilir.

Bu tür olası arızaları önlemek için servis hatlarıyla düzenli olarak iletişime geçmek gerekir.


Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum