Ara

Kepenk Bakımı

Home / Kepenk Bakımı

Kepenk Bakımı Kepenk Bakımı Kepenk Bakımı

Kepenk Bakımı

Otomatik Kepenk Bakımı Yaptırmak Gerekir mi?

Otomatik kepenk bakımı kullanıcı tarafından genelde ihmal edilmektedir. Ancak bütün arızaların bakımsız ürünlerde meydana gelmektedir.

Otomatik kepenk kullanıcılar tarafından arıza olmadığı sürece bakım ve tamir konusunu es geçmektedir. Ancak bu düşünce sorunları da peşinde getirmektedir.

Bakım yapılmamış cihazlarda oluşacak en büyük arıza motor arızası olacaktır. Çünkü; otomatik kepenkler de genellikle tüp motor kullanılmaktadır. Paletler motora bağlı şaft üzerinde vidayla sabitlenmektedir. Bu nedenle hareketli malzeme zaman içerisinde vidaları gevşetmektedir. Vida kopmaları meydana gelmektedir. Ayrıca motor kısmı da paletler de olduğu gibi şafta vida aracılığı ile sabitlenmektedir. Zamanla motorda bulunan vidalarda kırılma ve düşme görülmektedir.

Ayrıca en büyük yaşanacak problem boru başı olarak adlandırılan motor karşısında bulunan rulmanlı kısımdır. Bu kısımda oluşabilecek sorunlar kırılma, rulmanda dağılma ile oluşabilecek sorunlar can ve mal kaybı oluşturmaktadır. Çünkü boru başı kırılması durumunda kepenk sarılı vaziyette iken düşme riski vardır.

Uzun ömürlü, hem sizi hem de bütçenizi korumak adına kepenk bakımı yaptırmak size avantaj sağlayacaktır. Bu konuda Mat Kepenk tecrübeli ekiplerinden telefon ile ücretsiz destek ve bilgi alabilirsiniz.

Kepenkler kullanış açısından size rahatlık sağlasa da ufak arızalar size büyük sorunlar yaşatabilir. Bu sebeple bakım her anlam da size şiddetle tavsiye edilir.

Otomatik Kepenk Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Otomatik kepenk bakımı gündelik hayatta oldukça sık kullanılmaktadır. Bu sebepten dolayı otomatik kepenk onarım ve bakımları, düzenli aralıklar ile tecrübeli ustalar tarafından yapılmalıdır.

Ayrıca, Otomatik Kepenk çok hassastır ve elektronik cihazlara ve bağlantılara sahiptir. Herhangi bir arıza durumunda teknik destek talep edilmelidir.

Otomatik Kepenk Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

  • Dışarıdan gelebilecek ses ve ışığı engeller,
  • Rahat kullanım imkanı sağlar,
  • Tasarım sebebiyle şık ve estetik görünüm sağlar,
  • Güvenliğinizi sağlar.

Bakımların aksatılmaması ve tecrübeli ekipler tarafından yapılması çok önemlidir.

Bakım Yaptırabileceğiniz Firmalar

Mat Kepenk uzun yıllardan itibaren tecrübesi ve hizmet politikası ile, sahte ürün kullanmadan hizmet sağlar. Daima müşteri menfaatini gözeten ve iş ahlakına sahip bir firmayız.

Firmamız, müşterilerine kepenk bakımı hizmetini en kaliteli şekilde, profesyonel hızlı ekibi ile beraber sağlar.

Ayrıca herhangi bir arıza ve bakım ile ilgili ücretsiz destek talep edebilirsiniz. Bize telefon numaramız üzerinden ulaşın.

Anasayfaya gitmek için tıklayın

Whatsapp üzerinden mesaj atmak için tıklayın

Ayrıca kepenk hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın

Yorum