Ara

Mimar Sinan Otomatik Kepenk Tamiri

Home / Mimar Sinan Otomatik Kepenk Tamiri

Mimar Sinan Otomatik Kepenk Tamiri Mimar Sinan Otomatik Kepenk Tamiri Mimar Sinan Otomatik Kepenk Tamiri

Mimar Sinan Otomatik Kepenk Tamiri

Mimar Sinan Otomatik Kepenk Tamiri

Mimar Sinan otomatik kepenk tamiri kapsamında hizmet veren şirket sayısı artmıştır. Bu sayının artmasın en önemli etkeni, ülkemizde son dönemlerde otomatik kepenkler sadece esnaf tarafından kullanılmamakta evlerdeki pencere ya da kapılara güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. Özellikle şık tasarımıyla insanların estetik kaygısını gideren ve güvenlik önlemi sunan otomatik kepenklerin pek çok avantajı bulunmaktadır. Otomatik kepenk sistemleri farklı faktörler nedeniyle arıza gösterebilmektedir. Bu arızaların giderilmesi amacıyla otomatik kepenk tamiri/onarımı sunan şirketimiz ile anlaşma sağlayabilirsiniz. 

Mimar Sinan Otomatik Kepenk Tamircisi 

Otomatik kepenklerde genel olarak iki unsur nedeniyle sorun oluşmaktadır. Bu sorun unsurları; montaj hatası ya da kullanıcı hatasıyla ortaya çıkmaktadır. Eğer kepenkleriniz açılıp, kapanmıyorsa kumanda pilinizi değiştirerek denemeler yapabilirsiniz. Pilinizi değiştirdiğiniz halde arıza devam ediyorsa yedek kepenk kumandanızı kullanın. Yedek kumanda işe yaramadıysa; kepenk kullanımında ısınma meydana geldiğinde şarteller atar. Bundan kaynaklı olarak da sorun meydana çıkabilir.

Eğer elektrik akımınızda sorun yoksa Mimar Sinan otomatik kepenk tamircisi tarafından destek alabilirsiniz. Tamirciler güzergahınıza gelerek arızanın tespitini yapmaktadır. Arıza tespiti sonrasında ise; arızanın giderilmesi amacıyla bir plan hazırlanarak fiyat rakamı ve plan size sunulur. Müşteri kabul ederse arıza giderilme işlemleri tamirciler tarafından başlatılır.

Mimar Sinan Otomatik Kepenk Servisi

Garaj, dükkân, alışveriş merkezi, market ve evlerde özellikle kullanılan otomatik kepenkler güven sağlamaktadır. Ancak otomatik kepenklerin belli aralıklarla rutin bakımları yapılmalıdır. Bakımların yapılmaması durumunda otomatik kepenkler arıza göstererek zaman işlevini kaybetmektedir. Otomatik kepenk bakımı ise Mimar Sinan otomatik kepenk servisi tarafından yapılmaktadır. Otomatik kepenk servisi personelleri daha arızalar oluşmadan gerekli zaman aralıklarında kepenklerinizin bakımını yapmaktadır. Servis tarafından uygulanan otomatik kepenk bakım aşamaları ise şu şekildedir:

  • Bakım zamanı gelen otomatik kepenk sisteminin rutin kontrol aşamaları yapılmaktadır. (Rutin kontrol aşamaları kepenk check-up eşliğinde yapılır.) 
  • Kontrolleri yapılan otomatik kepenk sisteminde değiştirilmesi gereken parçalar var ise müşteriye aktarılmaktadır.
  • Müşterinin kabul etmesi durumunda parça değişimi profesyonel servis personelleri tarafından gerçekleşir. 

Kepenk Tamiri İçin Neden Kepenk Tamiri İstanbul? 

Kepenk sistem kullanıcıları, zaman içerisinde kepenk sistemlerinde oluşan arızaları gidermek amacıyla tamirci arayışına girmektedir. Otomatik kepenk tamiri alanında ön plana çıkan İstanbul’da bulunan servisler ise sıklıkla tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyetini kazanan ve kendini kanıtlayan servislerimiz ile birlikte kepenk tamiri İstanbul firması olarak devreye girmekteyiz. Bu kapsamda bulunan servis firmamız; kepenk bakımı ve tamirinde kaliteli hizmet sunmaktadır. Doğru teşhis ve çözümleri ile müşterinin beğenisini kazanan Kepenk tamiri İstanbul firmamız; 7/24 sınırsız iletişim desteği de sunmaktadır. 

Mimar Sinan Kepenk Tamiri İletişim 

Teknolojinin gelişmesiyle otomatik kepenk kullanımı da artış göstermiştir. Otomatik kepenklerinde arıza oluşan kullanıcılar ise tamir hizmeti sunan otomatik kepenk tamiri servisimizden yardım almaktadır. Mimar Sinan otomatik kepenk tamiri iletişim destek hizmeti profesyonel ekipler tarafından verilmektedir. Profesyonel iletişim ekipleri, müşterinin sorununu çözmek ve memnuniyetini sağlamak için gerekli konuşmayı ve işlemi devreye koymaktadır. 7/24 saat hizmet veren iletişim destek hattında bulunan ekipler tecrübeli, pratik ve çözüm sunan kişilerdir. Destek hattına sunulan arıza bilgileri sonucunda ekipler tarafından tamirci personeli müşterinin evine/dükkanına (kepenk sisteminin bulunduğu alana) gönderilmektedir. Sadece tamir için değil otomatik kepenk montajının ya da otomatik kepenk bakımı gibi durumlarda ihtiyaç duyulduğunda iletişim destek hattından yardım talep edebilirsiniz. 

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum