Ara

Yeni Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Home / Yeni Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Yeni Mh Otomatik Kepenk Tamiri Yeni Mh Otomatik Kepenk Tamiri Yeni Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Yeni Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Yeni Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Yeni Mh otomatik kepenk tamiri çeşitleri pratik ve pratik sistemlerin yanı sıra güvenilirdir. Özellikle otomatik fermuarlar manuel fermuar sistemlerine göre birçok avantaj sunar. Göz kapaklarınız güvenlik yaratan sistemlerdir. Uzun süreli kullanıma bağlı olarak, kullanıcı hatası veya yetersiz bakım nedeniyle arızalanabilir. Yanlış panjurlar dükkanlarda ve işyerlerinde büyük sorunlar yaratır.

Sızıntıyı önleyen yanlış panjurları tamir eden şirketler sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmeye çalışıyorlar. İstanbul’da birçok yıldırım tamir şirketi var. Şirket aşağıdaki aşamalarda onarımları gerçekleştirecektir;

 • Şirkette çalışan çalışanlar alıcı tarafından belirtilen yere gönderilmektedir.
 • Çalışanlar yıldırım hata tespit sistemini kontrol eder. Genellikle 40 dakika ila 1 saat sürer.
 • Hata tespit edildikten sonra çalışanlar bir plan yapar. Bu plana göre sistemde değiştirilmesi gereken parçalar veya sorunu çözmek için gereken işler belirlenmektedir. Kurulan plan sayesinde müşterinin çalışanları fiyat teklif ediyor.
 • Kullanıcı bir dizi fiyat ve planı kabul ederse, çalışanlar bir tarih belirler.
 • Belirli bir günde, çalışanlar arızalı işletim sisteminin bulunduğu yere gerekli ekipmanla geri dönerler. Daha sonra sorunu çözmek için tüm işlemler tek tek gerçekleştirilmektedir.
 • Problem çözme süreci tamamlandığında, müşteriler ve personel deney yapar. Bu deneyin bir parçası olarak, kırık yollarda fermuar sistemini birkaç kez kontrol edin. Hata tekrarlanırsa, çalışanlar arızayı gidermek için tekrar çalışmaya dahil olurlar. Ancak, hata devam ederse, yıldırım onarma işlemi tamamlanır.

Yeni Mh Otomatik Kepenk Arızası Nasıl Düzeltilir?

Genellikle garajlarda, dükkanlarda, evlerde, işletmelerde ve depolarda bulunan kepenkler güvenliği sağlar. Manuel ve otomatik olarak rezerve edilen tüm panjurlar sistem bağlantısı nedeniyle arızalanmaktadır. Bu hatalar çoğunlukla ayrıntılarda bulunur, ancak çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Manuel kapatma sistemleri genellikle tıkanma ve deformasyon gibi kusurlara sahiptir. Otomatik sistemlerde uzaktan kumanda sorunu, motor sorunu, aşınma sorunu ve parazit gibi sorunlar nedeniyle yıldırım meydana gelir.

Yetersiz bakım nedeniyle veya başka nedenlerle ortaya çıkan hatalar günlük yaşamda kullanıcılar için sorun yaratır. Bu nedenle, kullanıcılar genellikle korelasyonla karşı karşıya kaldıklarında kaydırıcının nasıl düzeltileceği gibi birçok soru sorarlar. Fermuar onarımı, zemin sisteminin modeline, markasına, arıza nedenine ve detaylarına bağlıdır. Ancak kullanıcı herhangi bir hatayla karşılaşırsa, bir sonraki adımı uygulayabilirsiniz;

1.Adım adım; korelasyon ilk kez tespit edildiğinde, elektrik akımı olup olmadığını kontrol edin. Bunu yapmak için, anahtarı ve diğer güç kaynağını kontrol etmeniz gerekir.

2.Adım adım; elektrikle korelasyonu belirtmezseniz, sistemin posta kodunun üst ve alt kısımlarından geçmeyin. Bunun nedeni, yanlış panjurların herhangi bir zamanda düşebileceği veya arızalanabileceğidir.

 • Eğer bir eşleşme bulamazsanız yıldırım tamir hizmeti veren şirketlerle iletişime geçin. Motoru veya sistemin diğer parçalarını kapatmak için onarmaya çalışmayın. Aksi takdirde, sisteminizi kapatmak için daha genel ve riskli hale getirebilirsiniz.

Yeni Mh  Otomatik Kepenk Tamiri Gereksinimleri Nelerdir?

Yeni Mh Otomatik kepenk tamiri sistemleri aralık ayından itibaren çalışmalıdır. Aksi takdirde fermuar bozulmaktadır. Yerleşik modellerde otomasyon sistemleri bulunduğundan, kış ve yaz aylarında arızaları sürekli olarak görüntüleyebilirler. Bu nedenle kullanıcılar kapanırken her üç ayda bir sistemlerini kapatmak zorunda kalırlar. Şirket bu prosedürleri dikkatli ve kapsamlı bir şekilde uygulamıştır.

Firmalar tarafından yapılan bakımlar sayesinde sisteminizin hizmet ömrü artar. Aşınmış veya eskimiş parçaları tespit eden parçaları bakım yoluyla değiştirebilirsiniz. Bu şekilde büyük hatalardan kaçınabilir ve finansal faydalar elde edebilirsiniz.

İşletme ve bakım koşulları şirkete bağlı olarak değişir. Genellikle, bakım sırasında şirketler aşağıdaki işlemleri gerçekleştirir;

 • Sistem dosyasının bölümlerini kontrol eder. Aşınmış, deforme olmuş veya bitişik parçaları değiştirin.
 • Özel ekipman bakımı ile fiziksel olarak temizlenebilecek alanları temizlerler.
 • Sistem posta kodunun tüm bölümleri dikkate alınır.

Şirkete ek olarak, kullanıcılar bir sonraki aşama için başvurunun bir haftasını veya bir ayını koruyabilirler;

 • Göz kapaklarının büyüdüğü alanları fırça ve suyla temizleyin. Çok sert vurma bile.
 • Bunun yerine deterjan kullanmayın, paletin parçalarını nemli bir bezle ve özel bir fermuarlı pas sökücü ile temizleyin.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum