Ara

Barbaros Hayrettinpaşa Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Home / Barbaros Hayrettinpaşa Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Barbaros Hayrettinpaşa Mh Otomatik Kepenk Tamiri Barbaros Hayrettinpaşa Mh Otomatik Kepenk Tamiri Barbaros Hayrettinpaşa Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Barbaros Hayrettinpaşa Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Barbaros Hayrettinpaşa Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Barbaros Hayrettinpaşa Mh otomatik kepenek tamiri ve panjur çeşitleri pratik ve kullanışlı olduğu kadar güvenilir sistemlerdir. Özellikle, sistemlerimizin manuel programda birçok avantaj sağladığını göz önünde bulundurmaya değer. Panjurlar, sistemin güvenliği sağlamasıdır. Uzun süreli kullanıma bağlı olarak, kullanıcı hatasının dezavantajlarını veya veri eksikliğinden dolayı gösterin. Kaynaşmış panjurlar dükkanlarda ve işyerlerinde çok fazla zorluğa neden olur.

Şirketler, arızayı gidermek için kısa sürede iş akışını engelleyen kusur kepenklerinin onarımı ile uğraşmaktadır. İstanbul anketimizde birçok firma var. Şirket aşağıdaki adımlarda onarımlar gerçekleştirmektedir;

 • Müşteri tarafından belirtilen yerde şirket içinde çalışan personel.
 • Personel arızalanan sistemimizi inceleyerek arıza tespiti yapar. Genellikle 40 dakika ile 1 saat arasındadır.
 • Bir arıza tespit edildiğinde, personel bir plan hazırlar. Bu tasarım çerçevesinde panjur sisteminde değişen parçalar veya bu arızanın giderilmesi için gerekli çalışmalar belirlenir. Belirlenen plan sayesinde personel müşterilere fiyatlar sunmaktadır.
 • Müşteri fiyat, şekil ve tasarımı kabul ederse, personel günü verir.
 • Belirlenen gün personel, arıza tespit edildiğinde sistem kapanışının yapıldığı yere gerekli ekipmanla geri döner. Daha sonra arızayı gidermek için tüm işlemler tek tek gerçekleştirilmektedir.
 • Otomatik süreç sona erdiğinde, müşteriler ve çalışanlar deneyim kazanır. Bu denemenin sınırları dahilinde, sistemi aralıklı olarak daha sık indirmeye çalışın. Arıza devam ederse, arızayı gidermek için personel işe geri getirilmektedir. Ancak, hata devam etmezse, işlemin sona erdiğini görürüz.

Barbaros Hayrettinpaşa Mh Profesyonel Onarım Nasıl Yapılır?

Garajlarda, dükkanlarda, evlerde, şantiyelerde ve depolarda sıkça karşılaşılan kepenkler güvenlik sağlar. Manuel olarak ayrılan panjurlar ve içinde sahip oldukları nedenlerden dolayı arızalanmaktadır. Bu bozukluklar sıklıkla parçalar halinde ortaya çıksa da, genellikle çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkarlar. Manuel kalıp sistemi genellikle sıkışma ve deformasyon gibi arızalanmaktadır. Bazı yıllarda uzaktan fotoğrafçılık, pazarlama sorunu, soru kullanımı ve fotoğraf müdahalesi gibi konulardan oluşmaktadır.

Arızalar, yetersiz bakım veya günlük yaşamdaki kullanıcılar için başka bir zorluk nedeninden kaynaklanmaktadır. Ve bu nedenle, kullanıcılar bir arıza ile karşılaştığınızda bir evin nasıl onarılacağı gibi birçok soru soruyor. Ev onarımları, kullanılan modele, arızanın nedenine ve panjur sisteminin yan tarafına bağlı olarak değişir. Ancak kullanıcı bazı dezavantajlarla karşı karşıya kalırsa, aşağıdaki adımları kullanabilir;

1.Adım; bir arızayı ilk fark ettiğinizde, elektrik akımı olmadığını kontrol edin. Bunu yapmak için Anahtarınızı ve diğer elektrik akımı kutularını görebilirsiniz.

2.Adım; elektrik akımı nedeniyle bir arıza göstermezseniz, panjur sisteminin yan ve alt kısımlarını geçmeyin. Çünkü herhangi bir zamanda düşebilen veya çalışabilen panjurlar.

 • Bir arıza bulamazsanız, ev onarım hizmeti veren şirketlerle iletişime geçin. Kalıp sisteminin diğer bölümlerini gözden kaçırmaya çalışmayın. Aksi takdirde, deklanşör sistemini kullanılamaz ve güvensiz hale getirebilirsiniz.

Barbaros Hayrettinpaşa Mh Otomatik Kepenk Tamiri Faaliyetleri Nelerdir?

Kalıp sistemi Aralık aralıklarına kadar muhafaza edilir. Aksi takdirde, bir arıza meydana gelmektedir. Barbaros Hayrettinpaşa Mh otomatik kepenk tamiri sistemi örnekleri olarak kış ve yaz döneminde arıza göstermeye devam edebilirler. Bu nedenle kalıp kullanıcılarının kalıp sistemlerini her üç ayda bir muhafaza etmeleri gerekmektedir. Bu tip çalışmalar şirketler tarafından titizlikle ve titizlikle yürütülmekte ve yürütülmektedir.

Firmaların desteği sayesinde sistemin ömrü uzar. Destek sayesinde eski veya eskiyen parçaları tespit ederek parçaları değiştirebilirsiniz. Bu sayede ciddi arızaların oluşmasını engelleyerek rekabet avantajı elde edebilirsiniz. Müşteri destek faaliyetleri nelerdir?

Destek faaliyetlerimiz şirkete göre değişir. Genel olarak, şirketler bu tür faaliyetleri destek yoluyla yürütmektedir;

 • Panjur sisteminin parçalarını inceler. Aşınmış veya deforme olmuş veya yakın olması ve değiştirilecek parçalamaktadır.
 • Bakım gerektiren bir cihaz eşliğinde vücutta temizlenmeyecek alanları temizlerler.
 • Kapatma sisteminin tüm parçaları incelenecektir.

Şirkete ek olarak, kullanıcılar tümünü gerçekleştirebilir veya aşağıdaki adımları izleyebilir;

 • Kepenklerin büyüyebileceği alanları fırça ve suyla temizleyin. Temizlerken ağır solunum uygulamayın.
 • Temiz bir parça paletine bir bezle deterjan uygulamayın ve kapaktaki özel bir pas sökücü bir kalp oluşturur.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum