Ara

Atatürk Mh Kepenk Tamiri

Home / Atatürk Mh Kepenk Tamiri

Atatürk Mh Kepenk Tamiri Atatürk Mh Kepenk Tamiri Atatürk Mh Kepenk Tamiri

Atatürk Mh Kepenk Tamiri

Atatürk Mh Kepenk Tamiri

Atatürk Mh Kepenk tamir firması her geçen gün daha iyiye gidiyor. Özellikle günümüzde pek çok alanda otomatik panjurların kullanılmasıyla birlikte, onarım personeli ve onarım firmalarına olan ihtiyaç önemli ölçüde artmıştır. İş yerlerinde sıklıkla kullanılan otomatik kepenkler, kapı veya pencerelerin güvenilir şekilde kapanmasını sağlar.

Otomatik kepenk sistemleri eski kepenk sistemlerine göre daha dekoratif bir yapıya sahiptir. Aslında günümüzde özel üretim olarak hazırlanan otomatik panjurlarda birden fazla renk seçeneği bulunmaktadır. Otomatik panjur sistemleri uzaktan kumanda veya duvar butonları ile çalışır. Bu sayede kullanıcılar, fiziksel güç kullanmadan kepenklerini kolay ve basit bir şekilde açıp kapatabilirler.

Kullanım kolaylığı ile dikkat çeken otomatik kepenk sistemleri, bakım eksikliği veya kullanıcı hatası gibi nedenlerle uzun süre takılıp kalabilmektedir. Ancak bu gibi durumlarda kullanıcılar otomatik panjur sistemlerini tamir etmeye çalışmamalı ve tamir firmalarından yardım almalıdır.

Atatürk Mh Kepenk tamirci

Pencere, kapı, garaj, depo ve işletmelerde sıklıkla kullanılan birçok otomatik kepenk sistemi çeşidi bulunmaktadır. Otomatik kepenk sistemleri çeşitleri kullanım alanı ve üretim malzemesine göre farklılık göstermektedir. Otomatik kepenkler arasındaki genel fark, motorlu ve elektrikli olarak ayrılmasıdır. İki kepenk sistemi ne kadar güçlü olursa olsun, ihmal veya başka sebeplerden dolayı başarısız olurlar. Bu arada, oto kör tamir şirketleri olay yerine giriyor.

Bugün milyonlarca kör tamir şirketi var. Özellikle İstanbul’da otomatik panjur tamiri konusunda çok sayıda firma bulunmaktadır. Atatürk Mh Kepenk tamircileri ve genel otomatik kepenk tamircilerindeki onarım ve servis işlemleri şu şekilde sıralanabilir;

• Çeşitli nedenlerle aşınmış veya kırılmış kilit sistemlerinin değiştirilmesi.

• Sözleşmeli veya tek seferlik otomatik kontrol sistemleri bakım hizmeti

• Panjur motorunun otomatik değişimi

• Kepenk sisteminin onarımı veya değiştirilmesi

• Arızalı deklanşör kontrolü veya düğmelerinin onarımı

• Otomatik panjur sisteminin genel bakımı gibidir.

Kepenk Arızası Nasıl Çözülür?

Otomat kullanıcıları tarafından sıklıkla sorulan kepenk arızası nasıl giderilir sorusunun net bir cevabı yoktur. Çünkü her arıza farklı etkenlere göre gelişir ve onarım gereksinimleri farklılık gösterir. Otomatik panjurlar en kullanışlı ve pratik güvenlik sistemlerinden biridir. Ancak tüm otomasyon sistemlerinde olduğu gibi otomatik panjur sistemlerinde de arızalar olabilir. Bu kusurları ortadan kaldırmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz;

1 aşama; Otomatik panjur sistemlerini çalıştırmak için kullandığınız uzaktan kumandanın pilini değiştirin ve sorunun pilde olup olmadığını kontrol edin.

Faz 2; Pilin değiştirilmesine rağmen arıza devam ederse, elektrik olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu aşamada; Deklanşör için kullanılan durumun açık olduğundan emin olun.

3. Faz: Durumunda ve elektrik akımında herhangi bir sorun yoksa; Otomatik kepenk sistemindeki panellerin herhangi bir engele uygun olup olmadığını kontrol ediniz. Panolarda herhangi bir engel yoksa ve arıza devam ediyorsa otomasyon hizmetinde hizmet veren firmalardan profesyonel destek alabilirsiniz.

Atatürk Mh Kepenk Tamiri İletişim

Otomasyon hizmetinin bir parçası olarak 7/24 hizmet sunuyoruz. Atatürk Mh Kepenk tamiri iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçerek profesyonel oto kör tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz ve ekipmanlarımız ile evinizde veya iş yerinizde bulunan tüm otomatik kepenk sistemlerinin onarım ve bakımını gerçekleştiriyoruz. Tam donanımlı ekibimiz eşliğinde hizmet almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum