Ara

Sümer Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Home / Sümer Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Sümer Mh Otomatik Kepenk Tamiri Sümer Mh Otomatik Kepenk Tamiri Sümer Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Sümer Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Sümer Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Sümer Mh otomatik kepenk tamiri kapsamında hizmet veren firmalar oldukça profesyoneldir. Mağaza, iş merkezleri, otel, han kapıları, depo ve dükkanlarda sıklıkla karşılaştığımız güvenlik kapı türlerinden birisi ise otomatik kepenk sistemleridir. Estetik görüntüsüyle dış mekana hoş bir görüntü sağlayan otomatik kepenkler eski tip kepenk sistemlerine göre oldukça kullanışlıdır. Eski tip kepenk sistemleri sürekli arıza göstermekte ve fiziksel olarak güç istemektedir. 

Ancak otomatik kepenk sistemleri fiziksel güç istemeyerek pratik bir kullanım sunmaktadır. Otomatik kepenk sistemleri kolay arızalanan sistemlerden değildir. Genellikle otomatik kepenk sistemlerinde iki arıza oluşmaktadır. Bu arızaların biri kullanıcı hatasıdır. Bir diğer yaygın karşılanan arıza ise panel sıkılmasıdır. Otomatik kepenk sistemlerinde bulunan paneller sıkışırsa kepenk hareket etmemektedir. 

Panel sıkışması bulunan otomatik kepenk sistemleri çalıştırılırsa parçalarda hasar oluşur. Bu nedenle panel sıkışması oluşan otomatik kepenk sistemi kapatılmalıdır. Ayrıca otomatik kepenk sistemlerinde arıza oluşmaması için kepenklerin sert bir şekilde çalışmaması ve engellerle karşılaşmaması gerekmektedir. Engelle karşılaşan otomatik kepenkler bir süre sonra arızalanarak kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu gibi durumların oluşması halinde ise kullanıcılar tamir etmek için girişmemeli ve profesyonel kişilerden destek almalıdır. 

Sümer Mh Otomatik Kepenk Servisi

Pencerelerde ve kapılarda güvenlik amacıyla kullanılan otomatik kepenkler pek çok avantaja sahiptir. Özellikle hırsızların iç mekana girmesini önleyen otomatik kepenk sistemleri, iç mekanı şiddetli sıcak ve soğuk gibi hava koşullarından korumaktadır. Ayrıca ses yalıtımı oluşturarak gürültü kirliliğinide önlemektedir. Otomatik kepenk sistemleri zaman içerisinde bozulabilmektedir. Bozulma ve arızalanma sonucunda ise otomatik kepenk sistemleri açılma ya da kapanma durumlarında  sorun teşkil ederek işlevselliğini yitirmektedir.

Otomatik kepenk sistemleri, düzenli bakım yapıldığı müddetçe arıza göstermemektedir. Bu nedenle Sümer Mh otomatik kepenk servisi kapsamında anlaşmalı olarak kepenk bakımınızı periyodik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bakımı yapılmayan veya farklı nedenlerden dolayı oluşan kepenk çalışma sistemlerinin arızalanması durumunda tamir zorunlu bir hal almaktadır. 

Otomatik Kepenk Tamiri ve Bakım 

Otomatik kepenk sistemleri gündelik hayatta sıklıkla kullanılan güvenlik sistemlerinden biridir. Otomatik kepenk sistemlerininse periyodik biçimde bakımı yapılması önemli unsurlardan biridir. Özellikle günümüzde otomatik kepenk kullanıcıları bakıma önem vermemekte ve ertelemektedir. Fakat otomatik kepenk sistemlerinde oluşan arızaların %65’i bakımsızlıktan dolayı oluşmaktadır. Bakımı yapılmayan otomatik kepenkler oluşan en büyük sorunlardan birisi ise motor arızası olmaktadır.

Çünkü otomatik kepenk sistemlerinin en önemli parçalarından birisi motordur. Motorlar kepenk sistemlerinde bulunan paletlere bağlı bulunan şaft üzerine vidalanmaktadır. Bakımı yapılmayan vidalar ise zamanla gevşemekte ve deforme olmaktadır. Kırılan ve gevşeyen vidalar ise düşerek kepenk sisteminde arızalanması meydana getirmektedir. Bu gibi ya da daha büyük arızalarla karşılaşmamak amacıyla kullanıcıların otomatik kepenk sistemlerinin düzenli olarak bakımını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Ancak yapılacak olan bakımın profesyonel ekipler ve ekipmanlar eşliğinde yapılması gerekmektedir. Otomatik kepenk tamiri ve bakımı kapsamında hizmet veren firma sayısı ise oldukça fazladır. Randevu talep etmeniz halinde firmamız kapsamında otomatik kepenk sistemlerinizin bakımı ve tamiri profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir.

Sümer Mh Otomatik Kepenk Tamiri İletişim

Otomatik kepenk sistemleri hayatı kolaylaştırarak garaj, depo ve dükkanları daha güvenilir bir hale getirmektedir. Ancak uzun yıllarca kullanılan otomatik kepenk sistemlerinde arızalanma oluşabilmektedir. Arızanızın giderilmesi için firmamız kapsamından destek alabilirsiniz. Sümer Mh otomatik kepenk tamiri iletişim kanallarımızdan randevu oluşturmanız halinde kısa süre içerisinde kepenklerinizde oluşan sorunu anlamak için adresinize profesyonel teknik ekipleri gelecektir. Gelen ekipler planlama hazırlayarak en iyi yöntemlerle ve ekipmanlarla arızanın giderilmesi için çalışma gerçekleştirmektedir.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum