Ara

Fatih Kepenk Tamiri

Home / Fatih Kepenk Tamiri

Fatih Kepenk Tamiri Fatih Kepenk Tamiri Fatih Kepenk Tamiri

Fatih Kepenk Tamiri

Fatih Kepenk Tamiri

Fatih kepenk tamiri hizmeti veren firmalar oldukça profesyoneldir. Mağazalarda, iş merkezlerinde, otellerde, otellerde, depolarda ve mağazalarda sıklıkla karşılaştığımız güvenlik kapısı çeşitlerinden biri de otomatik kepenklerdir. Estetik görünümüne hoş bir görünüm katan otomatik panjurlar eski panjurlara göre oldukça kullanışlıdır. Eski tarz panjur sistemleri her zaman başarısız olur ve fiziksel güç gerektirir.

Ancak otomatik kepenk sistemleri fiziksel güç gerektirmez ve pratik uygulamalar sunar. Otomatik kepenk sistemlerinin kırılması kolay değildir. Genel olarak otomatik kepenk sistemlerinde iki arıza vardır. Böyle bir başarısızlık kullanıcı hatasıdır. Diğer bir yaygın başarısızlık, panelin sıkılmasıdır. Otomatik panjur sistemlerinde paneller sıkışırsa panjurlar hareket etmez.

Sıkışan bir panel ile otomatik kepenk sistemlerini çalıştırırken, parçalar zarar görür. Bu nedenle panoyu bloke eden otomatik kepenk sistemi mutlaka kapatılmalıdır. Ayrıca otomatik kepenk sistemlerinin arızalanmaması için panjurların zorla çalıştırılmaması ve engellere çarpmaması gerekmektedir. Engellerle karşılaşan otomatik panjurlar bir süre sonra bozulabilir ve kullanılamaz hale gelebilir. Bu gibi durumlar meydana geldiğinde, kullanıcılar tamir etmeye çalışmamalı ve profesyonel yardım almamalıdır.

Fatih Kepenk Hizmeti

Pencere ve kapılarda güvenlik amacıyla kullanılan otomatik panjurların birçok avantajı vardır. Her şeyden önce, otomatik hırsızlık önleyici kapatma sistemleri, iç mekanı aşırı sıcak ve soğuk gibi hava etkilerinden korur. Ayrıca ses yalıtımı oluşturarak gürültü kirliliğinin önüne geçer. Otomatik panjur sistemleri zamanla arızalanabilir. Aşınma ve yıpranma sonucu otomatik pencere sistemleri açılırken veya kapanırken problemlere neden olur ve işlevselliğini kaybeder.

Otomatik kepenkler, düzenli bakım yapıldığı sürece herhangi bir arıza göstermezler. Bu nedenle panjurların [il ve bölge] otomatik bakımı altında panjur bakımlarını düzenli olarak yapabilirsiniz. Kepenk işletim sistemlerinin bakımı yapılmayan veya çeşitli nedenlerle arızalanması durumunda onarım zorunlu hale gelir.

Otomatik Kepenk Tamiri Ve Bakımı

Otomatik kepenkler günlük hayatta sıklıkla kullanılan güvenlik sistemlerinden biridir. Otomatik kapanma sistemlerinin düzenli bakımı önemli unsurlardan biridir. Özellikle günümüzde otomatik panjur kullanıcıları bakıma önem vermemekte ve ertelemektedir. Ancak, otomatik kepenk arızalarının %65’i yetersiz bakımdan kaynaklanmaktadır. Bakımsız otomatik panjurların en büyük sorunlarından biri motor arızasıdır.

Çünkü otomatik panjur sisteminin en önemli parçalarından biri motordur. Panjur sistemlerinde motorlar paletlere bağlı olan mile civatalıdır. Bakımı yapılmayan vidalar zamanla gevşer ve deforme olur. Kırılan ve gevşeyen vidalar ise düşerek panjur sisteminde arızaya neden olur. Bu veya daha ciddi arızaları önlemek için kullanıcıların otomatik kepenklerini düzenli olarak bakımlarını yaptırmaları gerekmektedir.

Ancak bakımların mutlaka profesyonel ekipler ve ekipmanlar eşliğinde yapılması gerekmektedir. Otomatik panjur tamiri ve bakımı alanında hizmet veren firma sayısı oldukça fazladır. Randevu talep etmeniz durumunda otomatik panjur sistemlerinizin bakım ve onarımları firmamızda profesyonelce yapılmaktadır.

Fatih Otomatik Kepenk Tamiri için İletişim

Otomatik pencere sistemleri garajların, depoların ve mağazaların güvenliğini artırarak hayatı kolaylaştırır. Ancak uzun yıllardır faaliyette olan otomatik kepenk sistemlerinde arızalar yaşanabilmektedir. Hatanızı gidermek için firmamızdan destek alabilirsiniz. Fatih araç onarım kanallarımızdan randevu almanız durumunda profesyonel teknik ekipler kısa sürede jaluzi sorununuzu çözmek için adresinize gelecektir. Gelen ekipler bir plan hazırlar ve sorunu en iyi yöntem ve ekipmanlarla ortadan kaldırmak için çalışır.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum