Ara

Gökalp Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Home / Gökalp Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Gökalp Mh Otomatik Kepenk Tamiri Gökalp Mh Otomatik Kepenk Tamiri Gökalp Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Gökalp Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Gökalp Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Gökalp Mh otomatik kepenk tamiri kapsamında hizmet veren tamir firması her geçen gün kendimi geliştirmektedir. Özellikle otomatik kepenklerin günümüzde pek çok alanda kullanılmasının başlanmasıyla birlikte tamirci personeline ve tamirci firmalarına olan ihtiyaçta oldukça artmıştır. Genellikle iş alanlarında sıklıkla kullanılan otomatik kepenkler kapı yahut pencerelerin güvenilir biçimde kapatmasını sağlamaktadır. 

Otomatik kepenk sistemleri, eski tip kepenk sistemlerine oranla daha çok dekoratif bir yapıya sahiptir. Öyleki günümüzde özel üretim olarakta hazırlanan otomatik kepenkler birden fazla renk seçeneğine sahiptir. Otomatik kepenk sistemleri uzaktan kumanda eşliğinde veya duvara monte edilen düğmeler eşliğinde çalışma göstermektedir. Bu sayede kullanıcılar hiçbir fiziksel güç kullanmadan kolay ve basit biçimde kepenklerini açıp kapatabilmektedir. 

Basit kullanımıyla dikkatleri çeken otomatik kepenk sistemleri uzun süre bakımsızlık ya da kullanıcı hatası gibi nedenlerden dolayı arıza gösterebilmektedir. Ancak bu gibi durumlarda kullanıcılar otomatik kepenk sistemlerini tamir etmeye çalışmamalı tamirci firmalarından yardım almalıdır 

Gökalp Mh Otomatik Kepenk Tamircisi 

Pencerelerde, kapılarda, garajlarda, depolarda ve firmalarda sıklıkla kullanılan otomatik kepenk sistemlerinin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinin çeşitleri ise kullanım alanına ve üretim malzemesine göre değişmektedir. Otomatik kepenklerin genel çeşit farklılığı ise motorlu ve elektrikli olarak ikiye ayrılmasıdır. Her iki kepenk sistemi ne kadar güçlü olsada bakımsızlık veyahut farklı nedenlere bağlı olarak arızalanma göstermektedir. Bu sırada ise devreye otomatik kepenk tamirci firmaları girmektedir. 

Günümüzde ise milyonlarca kepenk tamirci kapsamında firma bulunmaktadır. Özellikle İstanbul içerisinde bulunan otomatik kepenk tamirci firma sayısı oldukça fazladır. Gökalp Mh otomatik kepenk tamircisi ve genel otomatik kepenk tamircileri kapsamında yapılan onarım ve servis işlemleri şu şekilde sıralanabilmektedir;

  • Aşınmış olan ya da farklı nedenlere bağlı olarak arızalanan kilit sistemlerinin değişimi
  • Anlaşmalı ya da tek seferlik otomatik kepenk sistemlerinin bakım servisi
  • Otomatik kepenk motor değişimi
  • Panjur askı sistemlerinin onarımı ya da değişimi
  • Kepenk kumanda veya düğme arızalarının onarımı 
  • Genel otomatik kepenk sistemi bakımı gibidir. 

Kepenk Arızası Nasıl Giderilir? 

Otomatik kepenk kullanıcıları tarafından sıklıkla sorulan ve merak konusu olan kepenk arızası nasıl giderilir sorusunun net bir cevabı bulunmamaktadır. Çünkü her arıza farklı etkenlere bağlı olarak gelişerek oluşmakta ve onarım çalışma gereksinimleri farklılık göstermektedir. Otomatik kepenkler, oldukça fazla kullanışlı ve pratik güvenlik sistemlerinden biridir. Ancak her otomasyon sistemleri gibi otomatik kepenk sistemlerinde de arızalar oluşabilmektedir. Bu arızaların giderilmesi için şu gibi aşamaları uygulayabilirsiniz;

1. Aşama; Otomatik kepenk sistemlerinizi çalıştırmak için kullandığınız kumandanın pilini değiştiriniz ve sorunun pilde olup olmadığını kontrol ediniz.

2. Aşama; Eğer pil değiştirmenize rağmen arıza devam ediyorsa elektrik akımının mevcut olup, olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu aşamada ise; kepenk için kullanılan şartelin açık olup olmadığını inceleyiniz.

3. Aşama: Şartel ve elektrik akımında problem bulunmuyor ise; Otomatik kepenk sistemlerinde bulunan panellerin herhangi bir engele takılıp yakışmadığını kontrol ediniz. Eğer panellerde de engel bulunmuyor ve arıza devam ediyorsa profesyonel olarak otomatik kepenk tamiri kapsamında hizmet veren firmalardan destek alabilirsiniz.

Gökalp Mh Otomatik Kepenk Tamiri İletişim 

Otomatik kepenk tamiri kapsamında 7/24 hizmet vermekteyiz. Gökalp Mh otomatik kepenk tamiri iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak profesyonel otomatik kepenk onarımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ev ya da iş yerinizde bulunan bütün otomatik kepenk sistemlerinin tamir ve onarım çalışmalarını profesyonel ekiplerimiz ve ekipmanlarımız eşliğinde gerçekleştirmekteyiz. Tam donanımlı ekibimiz eşliğinde hizmet almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum