Ara

Haraççı Mh Kepenk Tamiri

Home / Haraççı Mh Kepenk Tamiri

Haraççı Mh Kepenk Tamiri Haraççı Mh Kepenk Tamiri Haraççı Mh Kepenk Tamiri

Haraççı Mh Kepenk Tamiri

Haraççı Mh Kepenk Tamiri

Haraççı Mh Kepenk tamiri alanında hizmet veren tamir firmaları  her geçen gün kendilerini geliştirmektedir. Otomatik kepenklerin özellikle birçok alanda kullanılması tamircilere ve tamir firmalarına olan talebi büyük ölçüde artırmıştır. Ticari alanlarda sıklıkla kullanılan otomatik paneller kapı veya pencerelerin güvenilir bir şekilde kapanmasını sağlamaktadır.

Otomatik kepenk sistemleri, eski kepenk sistemlerine göre daha dekoratif bir tasarıma sahiptir. Aslında, günümüzde özel yapım otomatik panjurların birden fazla renk seçeneği var. Otomatik ekran sistemleri uzaktan kumanda ile veya duvara monte butonlar ile çalışır. Bu sayede kullanıcılar fiziksel güç kullanmadan panjurlarını kolay ve rahat bir şekilde açıp kapatabilirler.

Basit uygulamaları ile dikkat çeken otomatik kepenk sistemleri, bakım eksikliği veya kullanıcı hatası gibi nedenlerle uzun süre çalışabilir ancak bu gibi durumlarda kullanıcıların otomatik kepenk sistemlerini tamir etmeye çalışmamalı ve tamir firmalarından yardım almaları gerekmektedir.

Haraççı Mh Kepenk Tamircileri

Pencerelerde, kapılarda, garajlarda, depolarda ve şirketlerde sıklıkla kullanılan çeşitli otomatik kapanma sistemleri vardır. Otomatik sistemlerin çeşitleri kullanım alanı ve üretim malzemelerine göre değişiklik göstermektedir. Otomatik kepenkler arasındaki genel fark, motorlu ve elektrikli olmak üzere iki tipe ayrılmasıdır. Her iki ekran sistemi ne kadar güçlü olursa olsun, ihmal veya çeşitli nedenlerle başarısız olurlar. Bu arada, otomatik kepenk tamir şirketleri ortaya çıkıyor.

Bugün milyonlarca perde tamir şirketi var. Özellikle İstanbul’da otomatik panjur tamir firmalarının sayısı oldukça fazladır. Haraççı Mh Kepenk Tamircileri ve Genel Oto Tamircileri bünyesinde bulunan tamir ve servis işlemleri şu şekilde sıralanabilir;

• Çeşitli nedenlerle aşınan veya bozulan kilit sistemlerinin değiştirilmesi.

• Otomatik veya tek kullanımlık paketleme sistemleri hizmeti

• Otomatik panjur motorunu değiştirin

• Perde asma sistemlerini onarın veya değiştirin

• Deklanşör kontrollerini veya çalışmayan düğmeleri onarın

• Bu, otomatik kepenk sistemi için normal bakım gibidir.

Kepenk Arızası Nasıl Giderilir?

Otomatik kullanıcılar tarafından sıkça sorulan ve merak edilen kepenk arızalarının nasıl düzeltileceği sorusunun net bir cevabı yoktur çünkü her arıza çeşitli faktörlere bağlı olarak gelişir ve onarım işi gereksinimleri farklılık gösterir. Otomatik ekranlar en kullanışlı ve pratik güvenlik sistemlerinden biridir. Ancak tüm otomasyon sistemlerinde olduğu gibi otomatik kepenk sistemlerinde de hata olabilir. Bu hataları gidermek için aşağıdaki adımları kullanabilirsiniz;

1. adım; Otomasyon sistemlerinizi çalıştırmak için kullandığınız kumandanın pilini değiştirin ve sorunun pilde olup olmadığına bakın.

Adım 2; Pili değiştirdikten sonra hata devam ederse, gücü kontrol edebilirsiniz. Bu aşamada; Deklanşör için kullanılan modun açık olduğunu kontrol edin.

Adım 3: Güç durumu ve akım sorun değilse; Otomatik kepenk sistemlerinin perdelerinin her türlü engele uygun olup olmadığını kontrol ediniz. Panellerde herhangi bir engel yoksa ve hata devam ediyorsa oto tamir alanında hizmet veren firmalardan profesyonel yardım alabilirsiniz.

Haraççı Mh Kepenk tamiri için iletişim

Otomatik kepenk tamiri alanında 7/24 hizmet vermekteyiz. Haraççı Mh Kepenk Tamiri İletişimlerimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçerek profesyonel otomatik kepenk onarım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile evinizde veya iş yerinizde bulunan tüm otomatik kepenk sistemlerinin tamir ve bakımını yapmaktayız. Donanımlı ekibimiz tarafından hizmet almak için iletişim kurmanız yeterlidir.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum