Ara

İstiklal Mh Kepenk Tamiri

Home / İstiklal Mh Kepenk Tamiri

İstiklal Mh Kepenk Tamiri İstiklal Mh Kepenk Tamiri İstiklal Mh Kepenk Tamiri

İstiklal Mh Kepenk Tamiri

İstiklal Mh Kepenk Tamiri

İstiklal Mh Kepenk tamiri şebekelerini onarmak, nadir görülen arızalardan yararlanmanın bir yoludur. Elektronik sorunlardan kaynaklanan arızalar, kepenklerin onarılmasıyla kolayca giderilebilir. Jaluziler genellikle bir alıcı ve bir uzaktan kumanda ile çift olarak satıldığından, olası arızalarda genellikle birlikte değiştirilirler. Elektrik kesintisi ve günlük iş hayatında panjurların güç kaynağı ile takviye edilmesi gerekebilir. Garantili kaliteli elektrikle satılan ürünlerle kolayca kepenk kurabilirsiniz. Bazı durumlarda, elektrik kesintisi sırasında kepenkler kapanmaz veya açılmaz. Bu tür sorunlarda kullanıcılara 7/24 sunulan panjur hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Otomatik panjurlar güvenlik açısından en önemli ürünlerden biridir. Ürün, duvar kalınlığı ve kapalı kutusu sayesinde güvenlik gereksinimlerine tam olarak uygundur. Otomatik kepenk sistemlerinin arızaları kullanıcıdan veya kullanımdan kaynaklanır. Garanti kapsamındaki arızalar, ürüne müdahale edilmeyen ve çalışmasını engelleyen bir durum olmaksızın meydana gelen arızalardır. Bunun bir örneği, saç fitillerinin kutu dikişli parçalara sarılmasıdır. Bir arıza durumunda, kullanıcılar bir kepenk tamircisi ile iletişime geçmelidir.

İstiklal Mh Kepenk tamircisi

İstiklal Mh Kepenk tamircileri, tüm otomatik sistemleri, motorlu, elektrik, motor, uzaktan kumanda alıcı kartlarını belirli bir fiyat aralığında onarır. İşyerinde, evde, ofiste ve birçok yerde otomatik kepenk sistemleri 24 saat açık panjur şeklinde yapılmaktadır. Onarım çalışmaları, alanında tam deneyime sahip kişiler tarafından ve işçi koruma mevzuatına uygun olarak gerçekleştirilir. Onarım işleminde kullanılan tüm yedek parçalar kalite belgelerine ve garantiye sahiptir. Otomatik, motorlu, elektrikli, garajlar, otoparklar, endüstriyel panjurlar, pencere ve kapı sistemlerinin uzaktan panjur tamiri de yine bir usta tarafından yapılmaktadır. Profesyonel ekipler ayrıca binlerce marka ve düzinelerce modelde kepenk kontrol onarım hizmetleri sunmaktadır. Elektrik kesintisi durumunda iş yeri, dükkan, ev, ofis, garaj ve otoparktaki sistemler çalışmaz. Bu durumda günlük hayatınızın kesintiye uğramaması için kesintisiz güç kaynağı sistemi kullanabilirsiniz. Panjur imalatı ve onarımı konusunda uzmanlaşmış firmalar, panjurların her türlü servis ve arıza onarımı için hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir kadro ile en iyi kepenk hizmetini alabilirsiniz. Ürünü çalıştırmaya zorlamak ürüne daha ciddi zararlar verebileceğinden, ürüne müdahale etmeden önce teknik servisi aramak ürünü kurtarmak için çok önemlidir. Uzmanlardan oluşan bir ekip, gerekli yerinde incelemeyi yapacak ve gerekli hizmeti verecektir. Çalışacak ve ürünü eksiksiz bir şekilde kullanıcıya teslim edecektir.

Kepenk Arızasına Ne Sebep Olur?

Otomatik panjurlar pratik, kullanışlı ve son derece güvenli ürünlerdir. Bu ürünler manuel kepenklere göre daha teknolojik ve şıktır. Pek çok faydasının yanında bakım gerektiren ürünlerdir. Elle açılan ürünlere göre fiyat aralığı daha yüksek olan ürünler, uzun süreli kullanımda sunacağı faydalar nedeniyle en çok tercih edilen ürünlerdir. Otomatik deklanşörün faydalarını seçecek kullanıcıları ilgilendiren birçok soru var. Her şeyden önce, kepenklerin arızalanmasına ne sebep olur? Soru açık. Otomatik kepenk arızasının sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Deklanşör motoru arızası
 • Alıcı ve beyin kartı arızası
 • Paletlerin sıkışması ve kırılması
 • Çelik menteşeler veya yaylarla ilgili sorunlar
 • Genellikle kullanıcı hatasından kaynaklanır.
 • Zamanla motor parçalarının aşınması ve yıpranması
 • Zamanla dişli aşınmasını ayarlayın
 • Zamanla kayış sistemi aşınmasının nedeni
 • Elektronik parçaların oksidasyonu
 • Aşırı yüklenme sonucu elektronik parçaların yanması
 • Perde güç ünitesi arızaları olarak sıralanabilir.

Bu tür olası arızaları önlemek için düzenli olarak servis departmanı ile iletişime geçmelisiniz.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum