Ara

Katip Kasım Mh Kepenk tamiri

Home / Katip Kasım Mh Kepenk tamiri

Katip Kasım Mh Kepenk tamiri Katip Kasım Mh Kepenk tamiri Katip Kasım Mh Kepenk tamiri

Katip Kasım Mh Kepenk tamiri

Katip Kasım Mh Kepenk tamiri hizmeti veren firmalar oldukça profesyoneldir. Mağazalarda, iş merkezlerinde, otellerde, otellerde, depolarda ve mağazalarda sıklıkla karşılaştığımız güvenlik kapısı çeşitlerinden biri de otomatik kepenk sistemleridir. Estetik görünümü ile dış mekana hoş bir görünüm kazandıran otomatik kepenkler, eski moda kepenk sistemlerine göre oldukça kullanışlıdır. Eski panjur sistemleri sürekli bozulmakta ve fiziksel güç gerektirmektedir.

Ancak otomatik kepenk sistemleri hiçbir fiziksel güç gerektirmez ve pratik uygulamalar sunar. Otomatik kepenk sistemleri kolay kolay bozulan sistemler değildir. Otomatik kepenk sistemlerinde genellikle iki hata oluşur. Bu hatalardan biri de kullanıcı hatasıdır. Bir diğer yaygın hata, paneli sıkmaktır. Otomatik kepenk sistemlerinde paneller sıkışırsa kepenk hareket etmeyecektir.

Otomatik kepenk sistemleri pano stopları ile çalıştırılırsa parçalarda hasar meydana gelir. Bu nedenle panoyu bloke eden otomatik kepenk sistemi mutlaka kapatılmalıdır. Ayrıca otomatik kepenk sistemlerinde arıza olmaması için kapılar çok çalışmamalı ve engellerle temas etmemelidir. Engellerle temas eden otomatik kapılar bir süre sonra kırılabilir ve kullanılamaz hale gelebilir. Bu tür durumlar ortaya çıkarsa, kullanıcılar tamir etmeye çalışmamalı ve profesyonel destek almamalıdır.

Katip Kasım Mh Kepenk Servisi

Pencere ve kapılarda güvenlik amacıyla kullanılan otomatik kepenklerin birçok avantajı vardır. Hırsızların içeriye girmesini engelleyen özel otomatik kepenk sistemleri, iç mekanı aşırı sıcak ve soğuk gibi hava koşullarından korur. Ayrıca ses yalıtımı oluşturarak gürültüyü engeller. Otomatik panjur sistemleri zamanla bozulabilir. Otomatik kepenk sistemleri aşınma ve arıza sonucu açılma veya kapanma durumlarında problemlere neden olarak fonksiyonlarını yitirmektedir.

Otomatik kepenk sistemleri, düzenli bakım yapıldığı sürece hiçbir arıza göstermez. Bu nedenle Katip Kasım Mh Kepenk servisi kapsamında kepenklerinizin bakımlarını düzenli aralıklarla yaptırabilirsiniz. Bakımı yapılmayan veya çeşitli nedenlerle oluşan ambar çalışma sistemi bozulduğunda, onarım zorunlu hale gelir.

Kepenk  Bakım Ve Onarımı

Otomatik kepenk sistemleri günlük hayatta sıklıkla kullanılan güvenlik sistemlerinden biridir. Otomatik kepenk sistemlerinin periyodik bakımları önemli kısımlardan biridir. Özellikle günümüzde otomatik kepenk kullanıcıları bakıma dikkat etmemekte ve geciktirmektedir. Ancak otomatik kepenk sistemindeki arızaların %65’i yetersiz bakımdan kaynaklanmaktadır. Bakımı yapılmayan otomatik kapıların en büyük sorunlarından biri motor arızasıdır.

Çünkü otomatik kepenk sistemlerinin en önemli parçalarından biri motordur. Panjur sistemlerinde motorlar paletlere bağlı bir mil üzerine vidalanır. Bakımı yapılmayan vidalar zamanla gevşer ve deforme olur. Öte yandan kırılan ve gevşeyen vidalar düşerek kepenk sisteminin çalışmamasına neden olur. Bu tür veya büyük hataların önüne geçmek için kullanıcıların otomatik kepenk sistemlerinde düzenli bakım yapmaları gerekmektedir.

Ancak bakım profesyonel ekipler ve ekipmanlar eşliğinde yapılmalıdır. Otomatik kapıların tamiri ve bakımı konusunda hizmet veren firma sayısı oldukça fazladır. Randevu alarak otomatik kepenk sistemlerinizin bakım ve onarımları firmamız bünyesinde profesyonelce yapılmaktadır.

Katip Kasım Mh Kepenk Tamiri İletişim

Otomatik kepenk sistemleri hayatı kolaylaştırır ve garajları, depoları ve dükkanları daha güvenilir hale getirir. Ancak uzun yıllardır kullanılan otomatik kepenk sistemlerinde arızalar yaşanabilmektedir. Hatanızı düzeltmek için firmamızdan destek alabilirsiniz. Katip Kasım Mh Kepenk tamiri iletişim kanallarımızdan randevu almanız durumunda profesyonel teknik ekipler kısa sürede kepenk sorununuzu anlamak için adresinize gelecektir. Gelen ekipler bir plan hazırlar ve hatayı en iyi yöntem ve ekipmanlarla ortadan kaldırmak için çalışır.

Bakırköy otomatik kepenk tamiri ile tüm ihtiyaçları karşılıyoruz. Sizler de olası kepenk arıza durumlarında İstanbul Kepenk tamirine ulaşın!

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum