Ara

Kepenk Tamiri

Home / Kepenk Tamiri

Kepenk Tamiri Kepenk Tamiri Kepenk Tamiri

Kepenk Tamiri

Kepenk Tamiri

Kepenk Tamiri İstanbul, profesyonel ekibi ile beraber garantili ve hızlı gezici servis imkanlarıyla 7/24 hizmetinizdedir. Hızlı ve kaliteli hizmet sağlanırken replika ve ya sahte ürün kullanılmamaktadır. Ayrıca bütün ürünler orijinal ve garanti kapsamındadır.

Otomatik Kepenk Tamiri Bakımı; İstanbul ‘da en uygun fiyatları barındırmaktan mutluluk duyuyoruz. Uzun yıllardır güvenliğinizin en üst seviye de olması amacıyla sunduğumuz hizmetler müşteri menfaati üzerine dayalıdır.

Kepenk Tamir işlemleri gezici servislerimiz ile beraber en hızlı şekilde belirtmiş olduğunuz adrese ulaşarak profesyonel çözüm sağlar. Çünkü kalite bir telefon uzağınızda.

Kepenk Nedir?

Otomatik kepenk sistemleri, artış gösteren, büyümekte olan yapılar sebebiyle ve yükselmekte olan güvenlik sebepleri yaşantımızda çok büyük bir yer almayı başarmış ve önem vermemiz gereken bir konu olmaya başlamıştır.

Evleriniz, Dükkânlarınız, garaj güvenliğiniz için güvenliğin sağlanacağı bölge dışında gelebilecek yüksek ses, iklim koşulları sebebiyle oluşan soğuk ve sıcaklık ve tehlikeli faktörlere karşı koruma sağlar. Ayrıca bu bahsettiğimiz konulardan ziyade, kaliteli ve güvenlikli bir görüntü ve daha büyük bir kolaylık sağlayarak erinç kullanım imkânını sizlere sunacaktır.

Kepenk Tamiri
Kepenk Tamiri

Otomatik Kepenk Servisi Nedir?

Otomatik kepenk tamiri ve servisi, bozulmuş, kırılmış ve arızalı durumda olan kepenk ve ya otomatik kapıların teknik sorunlarını onarmak amacıyla gezici servis ekiplerinin anlık sağladığı hizmet türüdür.

MatKepenk gezici servisleri ile otomatik kepenk tamir ve servis hizmetini profesyonel uzman ekibi ile birlikte ve en yüksek kaliteli replika veya sahte olmayan malzemeler ile sağlamaktadır.

Yaşanılan teknik sorunların, yılların vermiş olduğu tecrübe ve usta bir işçilik gerektiğini belirtmek isteriz. Çünkü 1987 tarihinden bu zamana kadar sizlere kepenk, panjur, otomatik kapılar ve garaj kapıları sektörlerinde kesintisiz bir teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Ayrıca kaliteli hizmet sağlamaktan grur duyuyoruz!

Kepenk Arızası Sebepleri Nelerdir?

Otomatik kepenk ve türevleri birden fazla sebepten ve nedenden ötürü sorun ve arıza durumlarını oluşturur. Kepenk arıza durumları hangi sebeplerden dolayı oluşur ve Kepenk arızası sebepleri nelerdir? sorularını yanıtlamamız gerekirse şu şekilde yanıtlayabiliriz;

 • Bakım ve onarımların ihmâli,
 • Kullanım hataları ve zamanla oluşan kepenk bakım ve teknik ihtiyacı,
 • Elektrik sebebiyle yaşanmış kısa devre durumları,
 • Kepenk sıkışması, kepenk kırılma durumları ve zamana dayalı tahribat sebepleri bazen ufak bazen de ciddi arızalara ve sorunlara sebebiyet oluşturmaktadır.
Otomatik Kepenk
Otomatik Kepenk

Kepenk Tamiri: Bozulmuş veya Arızalı Durumda Olduğunu Nasıl Anlarız?

Otomatik kepenklerde, otomatik kapılarda ve panjur yapı ve güvenlik malzemelerinde sorunlar oluşmaktadır. Arızaları gözlemleyip tespit etmek çokca kolay ve basit bir işlemdir. Hangi sebepten arıza oluştuğunu aşağıdaki tespitleri yaparak anlamak kolay ve mümkündür;

Kepenk, panjur ve otomatik kapınızın doğru bir şekilde açılmadığında,
Normal çalışma durumundan ve daha yüksek sesli çalıştığında,
Normalinden daha hızlı ve daha yavaş çalışması durumunda,
Kepenk dengesiz ve yamuk durması durumunda;
Hemen bizi arayarak ücretsiz telefondan uzaktan destek alabilirsiniz. Ayrıca yanlış müdahalenin ciddi sorunlara yol açacağını belirtelim.

Kepenk Arıza
Kepenk Arıza

Kepenk Tamiri: Yaşanılan Arızanın Tespit Edilmesi Durumunda Ne Yapılması Gerekir?

Kepenkler; kullanım amaçları ve kullanım alanlarına dayalı olmak üzere çok farklı özelliklere sahiptirler. Bu nedenle farklı boyutlara sahip olması da olağan bir durumdur. Sonuç olarak yaşanılan bir sorun ve de arıza durumunda yapılması gerekenleri sizler için şu sıra ile sıralayabiliriz;

 • Elektrik ve tesisata dayalı bir arıza yaşandığını gözlemlediyseniz veya düşünüyorsanız;
 • Duman, ateş veya kıvılcım mevcut, olağan dışı bir çalışma durumu varsa; hemen hızlı bir şekilde yapmanız gereken en önemli unsur sigortaları kapatmaktır! Çünkü geri dönüşü olmayan sorunlara yol açabilir.
 • Kepenkleriniz, panjur ve garaj kapılarınız yamuk ve olağandışı çalışmaya başlaması durumunda; kesinlikle, altına bir şey koymamanız, el ile müdahale etmemeniz ve güvenliğiniz için altından geçmemeniz gerekmektedir. Ayrıca bu gibi durumlarda tecrübeli bir yetkili servis ekibinden destek almanız çok daha sağlıklı olur. Sonuç olarak dengesiz ve olağandışı çalışmakta olan sistemin kopma durumu ve kırılma ihtimalinin olduğunu sakın unutmayın!

Kepenk arızalarının bir kısmını uzaktan destek ile kullanıcı çözümler. Çözüm amacı ile bazı durumlarda yanlış mühadelenin çok büyük sonuçlara sebebiyet vereceğini unutmayın! Telefondan ücretsiz destek için bizi arayın ve bilgi alın.

Kumanda Aleti veya Kepenk Motoru Çalışmıyor. Bu Durumunda Ne Yapmalıyız?

Otomatik kepenk sistemlerinde iki veya üç adet malzemenin yapısına göre elektrik yapı mekanizması bulunmaktadır.
Mekanizma sorunu varsa; diğer mekanizmalara da zarar verir. Hemen bizi arayın.

Teknik sorun yaşanması halinde yapılabilecek ön işlemleri sizler için aşağıya listeledik.

 • Kumanda pilinin bitmiş olma durumu vardır. Kumanda pilini değiştirerek sorunu giderebilirsiniz.
 • Motorunuzun eğer ki mevcut manuel açma/kapama özelliği varsa manuel aç/kapat olarak kullanabilirsiniz,

Firmamız 1987 tarihinden bu zamana kadar; kepenk kumanda tamiri işlemlerinin güvenli, garantili ve en uygun şekilde sizlerle buluşturmaktadır.

Tamir, bakım ve onarım hizmetleri yüksek tecrübe ve kaliteli işçilik gerektirir. Bir arıza durumunda kâtiyen bize ulaşım sağlayarak ücretsiz destek almadan bir müdahale de önermiyoruz! Bu yazımızda yanlış müdahale ile kendinize ve ya çevrenizdekilere zarar verme riski bulunmaktadır. Ayrıca kepenk motoru ve kumandası üzerinde oluşan hasarı ne yazık ki arttırabilirsiniz.

MatKepenk olarak; kepenk, otomatik kapı ve otomatik panjurların günlük hayatınızda ki yerinin ve öneminin farkındayız.

Kepenk Tamir ve hizmetleri acil servis ve çözüm ihtiyacı gerektirir ve uyarıyoruz! art niyete sahip ve tek amaçları menfaat olan servislere çok dikkat edin! Kepenk kumandanızı kopyalayarak işletmeniz için ciddi zararlar oluşturma ihtimalleri vardır.

İletişim numaramız sitemiz de ve Google Haritalarda mevcuttur. Firmamıza telefon yoluyla ulaşarak; hiç bir firmanın sunmadığı ücretsiz uzaktan destek imkanından faydalanabilirsiniz. Amacımız; emek verip inşa ettiğiniz emeklerinizin güvenliğini sağlamaktır. huzur içinde yaşamanıza yardımcı olmaktadır.

Otomatik Kepenk Tamiri & Servisi İhtiyacım Olduğunda Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bir çok meslekte olduğu şeklinde otomatik kepenk mesleğinde de tecrübesi olmayan, resmi çalışmayan ve değerli müşterileri istemeden de olsa mağdur eden ve tek amacı kâr olan işletmeler mevcuttur.

Tüm bu olayların önüne geçmek amacıyla yapabileceğiniz birkaç adım ve ek olarak dikkat edeceğiniz noktalar vardır.

 • Vergi Levhası,
 • İş Ahlakı,
 • Tecrübe,

Ürün kalitesi ve en önemli konulara dikkat etmelisiniz ve bunları talep etmekte özgürsünüz.
Kepenk tamiri İstanbul MatKepenk olarak, gezici servislerimiz ile beraber en hızlı ve profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Otomatik kepenk sektöründe kurumsal bir marka haline gelen hızlı ve geniş ekip ağı ile isim yapmış, kaçak çalışmayan, vergisini veren, dükkanını kurmuş olan firmamızı tercih etmeniz sizlerin güvenliği açısından önemlidir. Ek olarak, Yetki, hız ve Kalite Sertifikalarımız mevcuttur.

Kepenk Servis Ücretleri
Kepenk Servis Ücretleri

Otomatik Kepenk Tamir Servisi Ücreti Ne Kadar?

Otomatik kepenk tamiri iş hayatında servis ücretlerini etkileyen bir çok faktör vardır. Sizden talep ettiğimiz ücret, yüksek tecrübeli ve kaliteli ekipmanlar ile ustalarımızın sağladığı hizmet & maliyet gideridir.

Kepenk tamir bedeli hesaplanırken rol oynayan birçok madde bulunmaktadır. Bunlardan birkaçını sizin için sıralıyoruz;

 • Personel gideri,
 • Yol ve yakıt masrafları,
 • Vergiler,
 • Ekipmanlar,

Mesela belirtilen giderler ile beraber sigorta ve benzeri giderleri de mevcuttur.
Hizmetlerimiz her zaman müşteri menfaatini gözeterek sağlanır ve fiyatlandırma konusunda İstanbul’da en uygun fiyatları veren işletme olmaktan gurur duyuyoruz.

Ucuz ve Uygun Otomatik Kepenk Tamir Servisi Nasıl Bulunur?

Uygun fiyat ve kaliteli otomatik kepenk, otomatik garaj kapısı, otomatik daraba taktırabilirim? Sorunuzun cevabı bizde.

Ayrıca bir çok firmadan fiyat alabilirsiniz. Ayrıca kullanılacak malzeme ve fiyat açısından bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Fakat, otomatik kepenklerinde sorun yaşayan müşterilerimizin birçoğu ucuz ve uygun otomatik kepenk kullanmayı tercih etmesi sebebi ile bu tarz problemler yaşadığını belirtmektedir. Çünkü;

Elektronik ve mekanik malzemelerin kaliteli kullanıldığından,

Yılların verdiği tecrübe ile sektörde ki uzmanlık ve

Vizyon olarak her zaman müşteri memnuniyetini ve menfaatini amaçlayan firmaları seçmeniz sizler için en iyi ve sağlıklı yöntem olacaktır.

Kepenk Tamir İstanbul / Mat Kepenk olarak, satış öncesi ve sonrası, firmamızın ilkeleri doğrultusunda hareket ettiğimizi ve Güven, Garanti, Hız ve Memnuniyet amacımız doğrultusunda hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Bizi 7/24 saat arayabilir, Tamir sevisi ve ücretsiz bilgi talep edebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Motorları ve Alıcı Beyin Kumandaları Bozulur Mu?

Alıcı beyin ve otomatik kepenk motoru bozulması veya arızası durumunda müşteriler tarafından sıklıkla karşılaşılan sorunlardan birkaç tanesidir.

Çünkü bu arızaların oluşmasındaki en büyük nedenleri sayacak olursak; kısa devreler, kullanım ömrü, sıvı teması ve kullanıcı hatalarını sıralayabiliriz.

Ayrıca bu gibi durumlarda müşterilerimize sağladığımız kepenk motoru tamiri hizmetinden faydalanabilir ve bize ulaşım sağlayabilirsiniz

Anasayfaya gitmek için tıklayın

Whatsapp üzerinden mesaj atmak için tıklayın

Ayrıca kepenk hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın

Yorum