Ara

Kılıçali Paşa Mh Kepenk Tamiri

Home / Kılıçali Paşa Mh Kepenk Tamiri

Kılıçali Paşa Mh Kepenk Tamiri Kılıçali Paşa Mh Kepenk Tamiri Kılıçali Paşa Mh Kepenk Tamiri

Kılıçali Paşa Mh Kepenk Tamiri

Kılıçali Paşa Mh Kepenk Tamiri

Kılıçali Paşa Mh Kepenk tamiri genellikle arızalara başvurmanın bir yöntemidir. Elektronik sorunlardan kaynaklanan arızalar, kepenk onarımı ile kolayca giderilebilir. Kepenkler genellikle bir alıcı ve uzaktan kumanda ile çift olarak satıldığından, olası bir arıza durumunda genellikle birlikte değiştirilirler. Günlük iş hayatını bozan elektrik kesintilerinde kepenklerin güç kaynağına bağlanması gerekebilir. Garantili ve kaliteli güç kaynakları ile satılan ürünler ile kepenklerinizi kolayca kurabilirsiniz. Bazı durumlarda elektrikler kesildiğinde kepenkler kapanır ve açılmaz. Bu tür sorunlarda kullanıcılara 7/24 sunulan kepenk hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Otomatik kepenk sistemleri güvenlik açısından en önemli ürünlerden biridir. Ürün et kalınlığı ve kapalı kutusu sayesinde güvenlik gerekliliklerini tam olarak karşılamaktadır. Otomatik kepenk sistemi arızaları kullanıcıdan veya kullanımdan kaynaklanır. Garanti kapsamına giren arızalar, ürüne herhangi bir müdahalede bulunulmayan ve çalışmasını engelleyici bir koşul bulunmayan arızalardır. Buna bir örnek, dikiş bölümlerindeki kutuya kıl fitillerinin sarılmasıdır. Arıza durumunda kullanıcılar kepenk tamircileri ile iletişime geçmelidir.

Kılıçali Paşa Mh Kepenk tamircisi

Kılıçali Paşa Mh Kepenk tamircileri, tüm otomatik, motor ve elektrik sistemlerini, motor ve uzaktan kumanda alıcı kartını sabit bir fiyat aralığında onarır. İşyerlerinde, evlerde, ofislerde ve daha birçok yerde bulunan otomatik kepenk sistemleri, günün 24 saati açık kepenk olarak tasarlanmaktadır. Onarımlar alanında deneyimli ve iş güvenliği mevzuatına uygun tam donanımlı kişiler tarafından gerçekleştirilir. Onarım işlemlerinde kullanılan tüm yedek parçalar kalite belgelerine sahiptir ve garantilidir. Otomatik, motorlu, elektrikli panjurlar, garajlar, otoparklar, endüstriyel panjurlar, pencere ve kapı sistemlerinin uzaktan kumandalı tamiri de Kepenk Tamircisi tarafından yapılmaktadır. Profesyonel ekipler, bölgedeki binlerce marka ve onlarca modelde kepenk kontrolleri için onarım hizmeti de veriyor. Elektrik kesintisi olduğunda işyerleri, dükkanlar, evler, ofisler, garajlar ve otopark sistemleri çalışmaz. Bu durumda günlük hayatınızın kesintiye uğramaması için kesintisiz bir güç kaynağı sistemi kullanabilirsiniz. Kepenk imalatı ve tamiri konusunda uzmanlaşmış firmalar her türlü otomatik kepenk servisi ve tamiri hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir kadro ile en iyi kepenk hizmetini alabilirsiniz. Ürünü çalıştırmaya zorlamak, ürüne daha ciddi zararlar verebileceğinden, ürüne müdahale etmeden henüz ürünü kurtarmak için teknik servisi aramak çok önemlidir. Uzman ekip, yerinde gerekli incelemeleri yapacak ve gerekli hizmeti verecektir. Ürün çalışır ve eksiksiz olarak kullanıcıya teslim edilir.

Kepenk Arızasına Ne Sebep Olur?

Otomatik kepenkler pratik, kullanışlı ve oldukça güvenli ürünlerdir. Manuel kepenklere göre daha gelişmiş ve şık ürünlerdir. Pek çok avantajının yanında bakım gerektiren ürünlerdir. Elle açılan ürünlere göre fiyat aralığı daha yüksek olan ürünler, uzun süreli kullanımda sağlayacağı avantajlar nedeniyle daha çok tercih edilmektedir. Otomatik panjur tercihlerinden yana tercih yapacak olan kullanıcıların merak ettiği birçok konu bulunmaktadır. Bunların başında deklanşörün arızalanmasına neden olan nedir? Soru dahildir. Otomatik kepenk arızasının nedenlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Deklanşör motoru arızası
 • Alıcı ve beyin kartı arızası
 • Palet sıkışması ve kırılması
 • Çelik askı veya yay sorunları
 • Genellikle kullanıcı hatasından kaynaklanır.
 • Motor parçaları zamanla aşınır
 • Dişli takımının zamanla aşınması
 • Zamanla kayış sisteminin aşınmasına neden olur
 • Elektronik bileşenlerin oksidasyonu
 • Aşırı yük nedeniyle elektronik bileşenlerin ayrışması
 • Deklanşör güç kaynağı arızaları aşağıdaki gibi sıralanabilir.

Bu tür olası arızaları önlemek için servis hatları ile düzenli olarak iletişime geçmelisiniz.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum