Ara

Nişanca Mh Kepenk Tamiri

Home / Nişanca Mh Kepenk Tamiri

Nişanca Mh Kepenk Tamiri Nişanca Mh Kepenk Tamiri Nişanca Mh Kepenk Tamiri

Nişanca Mh Kepenk Tamiri

Nişanca Mh Kepenk Tamiri

Nişanca Mh Kepenk Tamiri, nadir görülen arızaları gidermenin bir yoludur. Elektronik sorunlardan kaynaklanan arızalar, kepenk onarımı ile kolayca çözülebilir. Panjurlar genellikle bir alıcı ve uzaktan kumanda ile çift olarak satıldığından, olası arızalarda genellikle birlikte değiştirilir. Elektrik kesintisi durumunda günlük iş hayatının kesintiye uğraması durumunda panjurlara güç kaynağı ünitesi eklenmesi gerekebilir. Garantili ve kaliteli bir güç kaynağı ile satılan ürünlerle kolayca kepenk kurabilirsiniz. Bazı durumlarda, elektrik kesintisi sırasında kepenkler kapanmaz veya açılmaz. Bu tür sorunlarda kullanıcılara 7/24 sunulan çilingir hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Otomatik panjurlar güvenlik açısından tercih edilen en önemli ürünler arasındadır. Ürün, duvarların kalınlığı ve kapalı kutusu sayesinde güvenlik gerekliliklerini tam olarak karşılamaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinin arızaları kullanıcıdan veya kullanımdan kaynaklanır. Garanti kapsamındaki kusurlar, ürüne müdahale edilmeyen ve çalışmasını engelleyecek bir durumun olmadığı kusurlardır. Bunun bir örneği, kutudaki dikiş parçalarına fırça kafalarının sarılmasıdır. Bir arıza durumunda, kullanıcılar bir kepenk tamircisi ile iletişime geçmelidir.

Nişanca Mh Kepenk tamircisi

Nişanca Mh Kepenk tamircileri, tüm otomatik, motorlu ve elektrik sistemlerini, motor ve uzaktan kumanda alıcı kartını sabit bir fiyata onarır. İşyerlerinde, evlerde, ofislerde ve daha birçok yerde otomatik panjurlar 24 saat açık olan panjur şeklinde yapılmaktadır. Onarımlar, alanında deneyimli, iş sağlığı ve güvenliği mevzuatının gerekliliklerine uygun tam nitelikli kişiler tarafından gerçekleştirilir. Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar kalite belgelerine ve garantiye sahiptir. Kepenk Tamiri ayrıca otomatik, motorlu, elektrikli panjur, garaj, otopark, endüstriyel panjur, pencere ve kapı sistemlerinin uzaktan onarımını da gerçekleştirmektedir. Profesyonel ekipler ayrıca sektördeki binlerce marka ve onlarca modelde kepenk kontrolleri için onarım hizmeti vermektedir. Elektrik kesintisi olduğunda iş yeri, dükkan, ev, ofis, garaj ve otoparktaki sistemler çalışmaz. Bu durumda günlük hayatınızın kesintiye uğramaması için kesintisiz bir güç kaynağı sistemi kullanabilirsiniz. Panjur imalatı ve onarımı konusunda uzmanlaşmış firmalar, her türlü panjur bakım ve onarımı için hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir kadro ile en iyi çilingir hizmetini alabilirsiniz. Ürünü zorlamak üründe daha ciddi hasarlara neden olabileceğinden, ürünü kurcalamadan önce teknik servis çağırmanız ürünü kurtarmak için çok önemlidir. Uzmanlardan oluşan bir ekip, gerekli yerinde incelemeyi yapacak ve gerekli hizmeti verecektir. Ürün çalışacak ve eksiksiz olarak kullanıcıya teslim edilecektir.

Kepenk Arızasına Ne Sebep Olur?

Otomatik panjurlar pratik, kullanışlı ve son derece güvenli ürünlerdir. Bu ürünler manuel kontrollü kepenklere göre daha teknolojik ve daha şıktır. Pek çok avantajının yanı sıra bakım gerektiren ürünlerdir. Elle açılan ürünlere göre fiyat aralığı daha yüksek olan ürünler, uzun süreli kullanımda sundukları faydalar nedeniyle oldukça fazla tercih edilmektedir. Otomatik deklanşörün faydalarını seçecek kullanıcıları ilgilendiren birçok konu var. Bunun başında deklanşör arızasına ne sebep olur? Soru açık. Otomatik kepenk arızasının sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Deklanşör motoru hatası
 • Alıcı ve beyin kartı arızası
 • Paletlerin sıkışması ve kırılması
 • Çelik askı veya yay sorunları
 • Genellikle kullanıcı hatasından kaynaklanır.
 • Motor parçalarının zamanla aşınması ve yıpranması
 • Zamanla dişli aşınması
 • Zamanla kayış sistemi aşınmasının nedeni
 • Elektronik parçaların oksidasyonu
 • Aşırı yük nedeniyle elektronik parçaların yanması
 • Panjurun elektrik beslemesindeki kesintiler aranabilir.

Bu tür olası arızaları önlemek için düzenli olarak servis departmanı ile iletişime geçmelisiniz

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum