Ara

Vişnezade Mh Kepenk Tamiri

Home / Vişnezade Mh Kepenk Tamiri

Vişnezade Mh Kepenk Tamiri Vişnezade Mh Kepenk Tamiri Vişnezade Mh Kepenk Tamiri

Vişnezade Mh Kepenk Tamiri

Vişnezade Mh Kepenk Tamiri

Vişnezade Mh Kepenk tamiri alanında hizmet veren tamir firmaları her geçen gün kendilerini geliştirmektedir. Özellikle otomatik kilitlerin günümüzde yaygınlaşması ile birlikte Bakım personeli ve onarım firmalarına olan ihtiyaç önemli ölçüde artmıştır. İş hayatında yaygın olarak kullanılan kilitler, kapıları veya pencereleri güvenilir bir şekilde kapatmaya yardımcı olur.

Otomatik kepenk sistemleri, geleneksel kepenk sistemlerine göre daha dekoratif özelliklere sahiptir. Aslında günümüzde özel olarak tasarlanan otomatik kepenkler birden fazla renge sahiptir. Otomatik panjur sistemi uzaktan kumanda veya duvar düğmesi ile çalışır. Bu sayede kullanıcılar, fiziksel güç kullanmadan kilitlerini kolay ve rahat bir şekilde açıp kapatabilirler.

Kullanım kolaylığı açısından insanlara hitap eden otomatik kepenk sistemleri, bakım yapılmaması veya kullanıcı hatası gibi nedenlerle uzun sürelerde arıza yapabilmektedir. Ancak bu gibi durumlarda kullanıcılar bloke olan sistemi otomatik olarak tamir etmeye çalışmamalı ve bir tamir firmasından yardım almalıdır.

Vişnezade Mh Kepenk Hizmeti

Pencere, kapı, garaj, depo ve firmalarda yaygın olarak kullanılan birçok otomatik kepenk sistemi çeşidi bulunmaktadır. Otomatik kepenk sisteminin türü, uygulamanın yapılacağı yere ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Otomatik kepenklerin genel farkı, motorlu ve elektrikli olmak üzere ikiye ayrılmasıdır. Her iki kepenk sistemi de ne kadar güçlü olursa olsun, ihmal veya çeşitli sebeplerden dolayı arızalanır. Aynı zamanda otomatik kepenk tamir firmaları devreye giriyor.

Bugün milyonlarca çilingir tamir şirketi var. Özellikle İstanbul’da kepenk tamiri yapan firma sayısı oldukça fazladır. Vişnezade Mh Kepenk tamiri ve genel otomatik kilit tamiri alanındaki bakım ve servis faaliyetleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Çeşitli nedenlerle aşınan veya bozulan mekanizmaların değiştirilmesi.
  • Sözleşmeli sistemler veya tek sistem kapatmaları için bakım hizmetleri
  • Otomatik panjur motoru değişimi
  • Askılı panjur sistemini onarın veya değiştirin
  • Arızalı kontrol anahtarlarını veya anahtarlarını onarın
  • Standart otomatik kepenk sisteminin bakımına benzer.

Kepenk Arızası Nasıl Düzeltilir?

Otomatik kepenk kullanıcıları tarafından sıklıkla sorulan ve şüphe duyulan kepenk sorunu nasıl çözülür sorusunun net bir cevabı yoktur. Çünkü her arıza farklı etkenlere göre gelişir ve onarım çalışması ihtiyacı farklıdır. Otomatik kepenkler en pratik ve güvenlik önlemlerinden biridir. Ancak tüm otomatik sistemlerde olduğu gibi otomatik kepenk sisteminde de sorunlar yaşanabilir. Bu sorunu ortadan kaldırmak için aşağıdaki adımları kullanabilirsiniz;

Seviye 1; Otomatik kapı kilitleme sisteminiz için kullandığınız kumandanın pilini değiştirip pilde sorun olup olmadığını kontrol ediniz.

Adım 2; Pili değiştirdikten sonra bile hata devam ederse, gücün açık olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu aşamada; Deklanşör için kullanılan modun açık olup olmadığını kontrol edin.

3. Prosedür: Şartlarda ve elektrikte bir sorun yoksa; Otomatik kepenk sistemindeki panonun herhangi bir engele uygun olup olmadığını kontrol ediniz. Pano üzerinde herhangi bir engel yoksa ve arıza devam ediyorsa otomatik kepenk tamiri alanında servis firmasından profesyonel destek alabilirsiniz.

Vişnezade Mh Kepenk Tamiri İletişim

Otomatik kepenk tamiri alanında 7/24 hizmet vermekteyiz. Oto kepenk tamiri web sitemiz [il & şehir] üzerinden bizimle iletişime geçerek profesyonel kepenk tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve araçlarımız ile evinizde veya iş yerinizde bulunan tüm otomatik kepenk sistemleri için bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Ekibimizle birlikte gelen hizmetleri almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum