Ara

Eyüp Otomatik Kepenk Tamiri

Home / Eyüp Otomatik Kepenk Tamiri

Eyüp Otomatik Kepenk Tamiri Eyüp Otomatik Kepenk Tamiri Eyüp Otomatik Kepenk Tamiri

Eyüp Otomatik Kepenk Tamiri

Eyüp Otomatik Kepenk Tamiri

Son yıllarda Eyüp otomatik kepenk tamiri veren firma sayısı arttı. Manuel kepenklerin yanı sıra otomatik kepenkler daha sık kullanılmaya başlandı. Özellikle iş yerlerinde hırsızlara karşı önlem almak için kepenk sistemleri kurulmaktadır. İşletim sistemine ve kullanım alanına göre birçok kepenk çeşidi bulunmaktadır.

Otomatik kepenkler ağırlıklı olarak garajlar, kuyumcular, marketler veya büyük alışveriş merkezlerinde tercih edilmektedir. Kepenklerdeki mekanik sistemler zamanla aşınma ve yıpranma gibi nedenlerle arızalanabilir. Açma veya kapama sistemindeki bir arıza sorunlara neden olabilir. İnsanlar onları düzeltmek yerine geciktirirse daha büyük hatalar yapabilirler. Bu nedenle arızalı bir kepenk sistemi en kısa sürede onarılmalıdır.

Eyüp Otomatik Kepenk

Mağazalarda kullanılan otomatik kepenk sistemleri artık ev kapı veya pencerelerinde dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Dekorasyonun yanı sıra eve hırsız girmesi, soğuk havalarda cereyan tutmaması gibi nedenlerle de tercih edilmektedir. Ancak kepenklerin bakımı düzenli yapılmadığı takdirde arızalar meydana gelecektir. Sistemindeki başarısız bir pencere işlevini kaybeder.

Bu durumda Eyüp otomatik kapanma oynar. Kepenk atölyeleri, arıza gibi sorunları çözmede profesyonel hale geldi. Ayrıca tecrübesi nedeniyle kepenk sisteminizde neden bir sorun olduğunu ufak bir incelemeden sonra belirleyecek ve sorunu gidermeyi planlayacaktır. Planlandıktan sonra onarım süreci, kepenk hasarını onarmak için gereken malzemelerle başlar.

Eyüp Otomatik Kepenk Bakımı

Eyüp kepenk bakım firmaları belirli yıllar için müşterinin talebi üzerine gerekli bakımları yapmaktadır. Ancak kullanıcılar kepenk sistemi üzerinde yapılması gereken bakımları hiç umursamıyorlar. Arızaların en büyük nedenlerinden biri pencere kaplamalarına özen göstermemektir. İşlem görmemiş cam kaplı motorlarda büyük arızalar meydana gelebilir. Çünkü otomatik kepenklerde borulu motorlar kullanılmaktadır. Bu boru şeklindeki motor, vidalarla tabana monte edilir.

Motor çalışırken vida hareket eder ve gevşer. Gevşek vidalar bir süre sonra saklanmalıdır. Aksi takdirde motor hasarı artacaktır. Motor sistemine karşı yatakların bakımının yapılmaması durumunda bir risk vardır. Bunun nedeni, yataklara bakım yapılmadığında kepenklerde keskin bir düşüş olmasıdır. Bu düşüş sonucunda çok sayıda insan öldü.

Eyüp Otomatik Kepenk Hizmeti

Eyüp Otomatik kapanma hizmetleri elektronik ürün tedarikçileri, üreticileri ve tüccarları tarafından onaylanmış otomatik kapanma sistemlerinin montajını gerçekleştirmektedir. Servis personeli, alanınız için doğru boyutta yapılan kepenklerin güvenilir ve dikkatli kurulumunu sağlayacaktır.

Ancak hizmet seçerken güvenilirliğini kanıtlamış bir firma tercih edin. Panjurlar düzgün takılmadığı için sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle eksik monte edilmiş kepenklerde düşme olasılığı daha yüksektir.

Eyüp Otomatik Kepenk Tamiri İletişim

Güvenliği sağlayan kepenk sistemi sayesinde işyeri sahipleri daha rahat. Ancak zamanla otomatik kepenklerin onarılması gerekir. Özellikle küçük hatalar göz ardı edilmemeli ve düzeltilmelidir. Küçük arızalar, izlemede büyük sorunlara yol açar.

Eyüp Otomatik kepenk tamiri iletişim hatları, müşteri destek ekipleri göndermek ve sorunları gidermek için sürekli çalışıyor. Profesyonel ve deneyimli ekibiyle haftanın her günü 7/24 hizmetinizde. Firmamız güvenilir bir şekilde arızaları ortadan kaldırır ve kepenk sisteminize daha uzun süre hizmet eder. Müşteri memnuniyetini garanti eden firmamız gerekli tüm önlemleri süratle alır, arızaları anında giderir ve yeni arızaların oluşmaması için önlem alır.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum