Ara

Esenler Kepenk Tamiri

Home / Esenler Kepenk Tamiri

Esenler Kepenk Tamiri Esenler Kepenk Tamiri Esenler Kepenk Tamiri

Esenler Kepenk Tamiri

Esenler Kepenk Tamiri

Pek çok iş yeri ve ofis gibi alanda kullanılan kepenklerinizde bir arıza durumu olması halinde Esenler kepenk tamiri hizmeti ile yanınızdayız. Kepenklerin yeniden kullanışlı hale gelmesi için verdiğimiz otomatik kepenk tamiri hizmeti sürecinde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kısa sürede ve yenilikçi çözümler üretmekteyiz.

Pek çok fonksiyonel özelliği sayesinde kullanımı oldukça yaygın olan kepenkler; giderek artan bir kullanım alanına sahiplerdir. Birbirinden farklı modellerde tasarlanan çeşitleri özellikle her kullanıcıya hitap etmektedirler. Ancak fiziksel özelliklerinin yanı sıra yapıldıkları materyal, iç tasarımda kullanılan teknoloji gibi pek çok farklı özellikte ve türde olabilmektedirler. Bütün kepenk çeşitlerine, kendi türüne göre bir değerlendirme tablosu oluşturarak yaklaşmak gerekmektedir. Kısa zaman içerisinde size ulaşarak yerinde çözüm ve destek sunarak müşterilerimizin yanında olmaktayız.

Esenler Kepenk Servisi

Esenler Kepenk Servisi hizmetimizde bloke olma durumu yaşanıyorsa kapı; fonksiyonlarına uygun bir şekilde elle hareket ettirilerek çalıştırılır.  Bunun dışında kepenk yaylarının sökülmesiyle ya da elektrikli sürücüyle bağlantının sökülmesiyle yapılır.

Fabrika, iş yeri, ofis ya da kişisel alanlarda demir/sac levha vb. pek çok materyalden faydalanılarak üretilebilen kepenkler; motor şaftlarının dönme prensibi ile çalışan otomatik dizayn edilmiş ürünlerdir. Bazı sebeplerden dolayı arızaları mümkündür. Kepenk servisi işi söz konusu olduğunda, otomatik kepengin çalışma prensibinin, fonksiyonel özelliklerinin ve tasarım ölçütlerinin belirlenmesinin ardından hızlı çözüme kavuşulması önem taşımaktadır. En genel anlamda hırsızlık ve izinsiz girişlerin önlenmesi için büyük bir güvenlik önlemi ürünü olan otomatik kepenklerin çalışmaması, içeriye giriş çıkışı engelleyebileceği gibi tamamen açık kalması ya da kendiliğinden açılması durumlarında güvenlik ihlallerine neden olabilmektedir. Bu nedenle hızlı ve doğru çözüme ulaşılması gerekmektedir.

Esenler Kepenk Tamir İletişim

Esenler Kepenk Tamiri İstanbul olarak tüm otomatik kepenk arızalarınızda sizlere yardımcı oluyoruz. Buna bağlı olarak arızaya sebep olan nedenleri ise ücretiz bir şekilde keşif yapıyoruz. Tüm otomatik kepenklerde oluşan kullanım hatasına bağlı olan problemlere çözüm buluyoruz. Motor parçalarında, dişli takımda aşınma, elektronik aksanda oksitlenme, elektrik arızaları tüm hatalara bakmaktayız.

Esenler otomatik kepenk tamir iletişim için 0530 136 7985 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir; iletişim formunu doldurarak yardım isteyebilirsiniz.

Esenler Panjur Tamiri ve Servisi

Esenler panjur tamiri ve servisi hizmetine ihtiyaç duyup duymadığınız çok net bir şekilde belirlenebilmektedir. Eğer;

  • Panjur sistemi sağlıklı bir şekilde çalışmıyor,
  • Açılıp kapanmada sorun yaşanıyorsa,
  • Normalden farklı sesler çıkartarak çalışıyorsa
  • Normal hızından az ya da yüksek performans gösteriyorsa,
  • Yamuk veya dengesiz bir şekilde duruyorsa tamir ve servise ihtiyacınız var demektir.

Durumun fark edilmesinin ardından, farklı türde ve özelliklerde üretilmiş olan panjurlar için ilk anda yapılması gereken bazı uygulamalar vardır. Eğer elektriksel bir durum söz konusuysa, duman, kıvılcım, ateş çıkarma gözleniyorsa acilen sigortalar kapatılmalıdır. Yamuk ya da sorunlu çalışan panjurlara yaklaşmamanız gerekir. El kol gibi uzuvlarınızı altından uzak tutmanız ve yetkili servisimize ulaşmanız gerekmektedir. Eğer sistem dengesiz çalışıyorsa; kopma ya da düşme ihtimali de var demektir. Çalışmaya zorlamadan çözüm bulmamız ve tamir etmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Esenler Otomatik Kepenk Acil Servis

Kepenk arızaları, özellikle birçok neden dolayısıyla arıza verebilmektedirler. Kepenk arızaları söz konusu olduğunda acil çözüm için başvurulan Esenler kepenk acil servis hizmetlerinde hızlı ve doğru çözümler üretilmelidir. Arızaları genel anlamda; kullanıcı hatası, elektrik kaynaklı kısa devre durumu, sıkışma, kırılma, yıpranma gibi nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Servis hizmeti ile kırılmış, arızalanmış olan ve işlevini yerine getirmekte zorluk çeken kepenkler onarılmaktadır. İşlerinde uzman ustalar, deneyimli ve profesyonel yaklaşımları ile panjur, kepenk ve otomatik kapı gibi güvenlik unsurlarınızın çalışmasında sizlere çözümler üretmekten gurur duymaktayız.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum