Ara

Hoca Gıyasettin Mh Kepenk Tamiri

Home / Hoca Gıyasettin Mh Kepenk Tamiri

Hoca Gıyasettin Mh Kepenk Tamiri Hoca Gıyasettin Mh Kepenk Tamiri Hoca Gıyasettin Mh Kepenk Tamiri

Hoca Gıyasettin Mh Kepenk Tamiri

Hoca Gıyasettin Mh Kepenk Tamiri

Hoca Gıyasettin Mh Kepenk tamiri hizmeti veren firmalar oldukça profesyoneldir. Mağazalarda, iş merkezlerinde, otellerde, hanlarda, depolarda ve mağazalarda sıklıkla gördüğümüz güvenlik kapısı çeşitlerinden biri de otomatik kepenklerdir. Estetik görünümü ile hoş bir görünüm oluşturan otomatik panjurlar eski panjurlara göre oldukça kullanışlıdır. Eski panjur sistemleri sürekli arızalanır ve fiziksel güç gerektirir.

Ancak otomatik panjurlar fiziksel güç gerektirmez ve pratik uygulamaları vardır. Otomatik kepenk sistemleri kolay kırılan sistemlerdir. Genel olarak otomatik panjurlarda iki arıza vardır. Böyle bir hata kullanıcı hatasıdır. Diğer bir yaygın hata ise panel sertleştiricilerdir. Otomatik kepenk sistemlerinde paneller sabitlendiğinde kepenk hareket etmez.

Kilitleme panelli otomatik kepenk sistemleri kullanıldığında parçalarda hasar meydana gelir. Bu nedenle paneli kilitleyen otomatik kepenk sistemi mutlaka kapatılmalıdır. Ayrıca otomatik panjur sistemlerinde arıza olmaması için kepenklerin fazla çalışmaması ve engellerle karşılaşmaması gerekmektedir. Engellerle karşılaşan otomatik panjurlar bir süre sonra bozulabilir ve kullanılamaz hale gelebilir. Bu gibi durumlarda kullanıcılar tamir etmeye çalışmamalı ve profesyonel yardım almamalıdır.

Hoca Gıyasettin Mh Kepenk Hizmeti

Pencere ve kapılarda güvenlik amacıyla kullanılan otomatik panjurların birçok avantajı vardır. Özellikle hırsızların içeri girmesini engelleyen otomatik panjurlar, içeriyi aşırı sıcak ve soğuk gibi hava koşullarından koruyor. Ayrıca ses yalıtımı oluşturarak gürültü kirliliğinin önüne geçer. Otomatik panjur sistemleri zamanla bozulabilir. Otomatik kepenk sistemleri aşınma ve yıpranma nedeniyle açılıp kapanırken sorun yaratır ve işlevselliğini kaybeder.

Otomatik panjur sistemleri, düzenli bakım yapıldığı sürece arızaları algılamaz. Bu nedenle Hoca Gıyasettin Mh Kepenk servisi kapsamında kepenk bakımını periyodik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bakımı yapılmayan panjurların işletim sistemlerinin arızalanması veya çeşitli sebeplerden dolayı arızalanması durumunda onarım zorunlu hale gelmektedir.

Kepenk Bakım Ve Onarımı

Otomatik panjurlar günlük hayatta sıklıkla kullanılan güvenlik sistemlerinden biridir. Önemli unsurlardan biri otomatik kepenk sistemlerinin periyodik bakımlarıdır. Özellikle günümüzde otomatik panjur kullanıcıları bakıma önem vermemekte ve ertelemektedir. Ancak otomatik panjur sistemlerindeki arızaların %65’i bakımsızlıktan kaynaklanmaktadır. Bakımı yapılmayan otomatik panjurların en büyük sorunlarından biri motor arızasıdır.

Sonuçta otomatik panjurların en önemli parçalarından biri de motorudur. Panjur sistemlerinde motorlar paletlere bağlı bir şaft üzerine sarılır. Bakımı yapılmayan vidalar zamanla gevşeyecek ve bükülecektir. Kırılan ve gevşeyen vidalar ise düşerek panjur sisteminde arızaya neden olur. Bu veya daha ciddi arızalardan kaçınmak için, kullanıcılar otomatik panjurlarına düzenli olarak bakım yapmalıdır.

Ancak bakım profesyonel ekipler ve ekipmanlar eşliğinde yapılmalıdır. Otomasyonun tamir ve bakımı için hizmet veren firma sayısı oldukça fazladır. Randevu talep etmeniz durumunda otomatik panjur sistemlerinizin bakım ve onarımı firmamız bünyesinde profesyonelce yapılmaktadır.

Hoca Gıyasettin Mh Kepenk Tamiri İletişim

Otomatik kepenk sistemleri hayatı kolaylaştırır, garajları, depoları ve atölyeleri daha güvenilir hale getirir. Ancak uzun yıllardır kullanılmakta olan otomatik panjurlarda arızalar yaşanabilmektedir. Hatanızı gidermek için firmamızdan destek alabilirsiniz. Hoca Gıyasettin Mh Kepenk tamiri için  iletişim kanallarından randevu almanız durumunda profesyonel teknik ekipler kepenk sorununuzu kısa sürede çözmek için adresinize gelecektir. Gelen ekipler, en iyi teknik ve ekipmanları kullanarak arızayı gidermek için bir plan yapar ve çalışır.


Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum