Ara

Kalenderhane Mh Kepenk Tamiri

Home / Kalenderhane Mh Kepenk Tamiri

Kalenderhane Mh Kepenk Tamiri Kalenderhane Mh Kepenk Tamiri Kalenderhane Mh Kepenk Tamiri

Kalenderhane Mh Kepenk Tamiri

Kalenderhane Mh Kepenk Tamiri

Kalenderhane Mh Kepenk tamiri kapsamında hizmet veren tamir firması her geçen gün kendimi geliştirmekte. Özellikle otomatik kepenklerin günümüzde pek çok alanda kullanılmaya başlamasıyla birlikte onarım elemanı ve onarım firmalarına olan ihtiyaç önemli ölçüde artmıştır. Genellikle iş alanlarında kullanılan otomatik kepenkler, kapı veya pencerelerin güvenilir şekilde kapanmasını sağlar.

Otomatik kepenk sistemleri eski tarz kepenk sistemlerine göre daha dekoratif bir yapıya sahiptir. Aslında günümüzde özel üretim olarak hazırlanan otomatik kepenklerde birden fazla renk seçeneği bulunmaktadır. Otomatik panjur sistemleri, uzaktan kumanda ile veya duvara monte edilmiş butonlar ile çalışır. Bu sayede kullanıcılar herhangi bir fiziksel güç kullanmadan kepenklerini kolayca ve basitçe açıp kapatabilirler.

Basit kullanımı ile dikkat çeken otomatik kepenk sistemleri, bakım yapılmaması veya kullanıcı hataları gibi nedenlerle uzun süre arıza verebilmektedir. Ancak bu gibi durumlarda kullanıcılar otomatik kepenk sistemlerini tamir etmeye çalışmamalı ve tamir firmalarından yardım almalıdır.

Kalenderhane Mh Kepenk tamircisi

Pencere, kapı, garaj, depo ve firmalarda sıklıkla kullanılan birçok otomatik kepenk sistemi çeşidi bulunmaktadır. Otomatik kepenk sistemleri çeşitleri kullanım alanı ve üretim malzemesine göre farklılık göstermektedir. Otomatik kepenklerin genel farkı motorlu ve elektrikli olarak ikiye ayrılmasıdır. Her iki kepenk sistemi ne kadar güçlü olursa olsun, ihmal veya çeşitli nedenlerle başarısız olurlar. Bu arada otomatik kepenk tamir firmaları devreye giriyor.

Bugün milyonlarca kepenk tamir şirketi var. Özellikle İstanbul’da otomatik kepenk tamir firmalarının sayısı oldukça fazladır. Kalenderhane Mh Kepenk tamircileri ve genel otomatik ambar tamircileri kapsamındaki onarım ve servis işlemleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Çeşitli nedenlerle aşınmış veya kırılmış kilit sistemlerinin değiştirilmesi.
  • Anlaşmalı veya tek seferlik otomatik kepenk sistemlerinin bakım hizmeti
  • Otomatik panjur motoru değişimi
  • Kepenk askı sistemlerinin onarımı veya değiştirilmesi
  • Deklanşör kontrolü veya düğme arızalarının onarımı
  • Bu, genel otomatik kepenk sistemi bakımı gibidir.

Kepenk Arızası Nasıl Düzeltilir?

Otomatik panjur kullanıcıları tarafından sıkça sorulan ve merak konusu olan kepenk arızasının nasıl giderileceği sorusunun net bir cevabı yok. Çünkü her arıza farklı etkenlere bağlı olarak gelişir ve onarım gereksinimleri farklılık gösterir. Otomatik kepenkler en kullanışlı ve pratik güvenlik sistemlerinden biridir. Ancak tüm otomasyon sistemlerinde olduğu gibi otomatik kepenk sistemlerinde de arızalar yaşanabilmektedir. Bu arızaları gidermek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz;

1 aşama; Otomatik panjur sistemlerinizi çalıştırmak için kullandığınız uzaktan kumandanın pilini değiştirin ve sorunun pilde olup olmadığına bakın.

2. aşama; Pilin değiştirilmesine rağmen hata devam ediyorsa elektrik akımının olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu noktada; Deklanşör için kullanılan durumun açık olup olmadığını kontrol edin.

3. Aşama: Durumda ve elektrik akımında bir sorun yoksa; Otomatik kepenk sistemlerindeki panellerin herhangi bir engele uygun olup olmadığını kontrol ediniz. Panellerde herhangi bir engel yoksa ve arıza devam ediyorsa otomatik kepenk tamiri kapsamında hizmet veren firmalardan profesyonel destek alabilirsiniz.

Kalenderhane Mh Kepenk Tamiri İletişimi

Otomatik kepenk tamiri kapsamında 7/24 hizmet vermekteyiz. Kalenderhane Mh Kepenk tamiri iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçerek profesyonel oto kepenk tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde bulunan tüm otomatik kepenk sistemlerinin tamir ve bakımını profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Tam donanımlı ekibimiz eşliğinde hizmet almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum