Ara

Karagümrük Mh Kepenk Tamiri

Home / Karagümrük Mh Kepenk Tamiri

Karagümrük Mh Kepenk Tamiri Karagümrük Mh Kepenk Tamiri Karagümrük Mh Kepenk Tamiri

Karagümrük Mh Kepenk Tamiri

Karagümrük Mh Kepenk Tamiri

Karagümrük Mh Kepenk tamiri  hizmeti veren onarım şirketi her geçen gün daha da gelişiyor. Özellikle günümüzde pek çok alanda otomatik panjurların kullanılmasıyla birlikte, onarım personeli ve onarım firmalarına olan ihtiyaç önemli ölçüde artmıştır. İş alanlarında sıklıkla kullanılan otomatik panjurlar, kapı veya pencerelerin güvenilir şekilde kapanmasını sağlar.

Otomatik panjur sistemleri eski panjur sistemlerine göre daha dekoratif bir yapıya sahiptir. Aslında günümüzün özel yapım otomatik panjurları birden fazla renk seçeneğiyle geliyor. Otomatik panjur sistemleri, uzaktan kumanda ile veya duvara monte edilmiş butonlar ile çalışır. Bu sayede kullanıcılar herhangi bir fiziksel güç kullanmadan panjurlarını kolayca ve basitçe açıp kapatabilirler.

Kullanım kolaylığı ile dikkat çeken otomatik panjur sistemleri, bakım yapılmaması veya kullanıcı hatası gibi nedenlerle uzun süreler içerisinde bozulabilmektedir. Ancak bu gibi durumlarda tüketicilerin otomatik panjur sistemlerini tamir etmeye kalkışmamaları ve tamir firmalarından yardım almaları gerekmektedir.

Karagümrük Mh Kepenk Tamircisi

Pencere, kapı, garaj, depo ve işletmelerde sıklıkla kullanılan birçok otomatik panjur sistemi çeşidi bulunmaktadır. Otomatik panjur sistemleri çeşitleri, kullanım alanı ve üretim malzemesine göre değişiklik göstermektedir. Otomatik panjurlar arasındaki temel fark, motorlu ve elektrikli olarak ikiye ayrılmasıdır. Her iki kepenk sistemi ne kadar güçlü olursa olsun, ihmal veya çeşitli sebeplerden dolayı arızalanırlar. Bu arada, otomatik panjur tamir şirketleri harekete geçiyor.

Bugün milyonlarca kör tamir şirketi var. Özellikle İstanbul’da otomatik panjur tamir firmalarının sayısı oldukça fazladır. Karagümrük Mh Kepenk tamir atölyeleri ve genel otomatik jaluzi tamir atölyeleri kapsamındaki onarım ve servis işlemleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Çeşitli nedenlerle aşınmış veya kırılmış kilitleme sistemlerinin değiştirilmesi.
  • Sözleşmeli veya tek seferlik otomatik panjur sistemlerinin servisi
  • Panjur motorunun otomatik değişimi
  • Panjur askı sistemlerinin onarımı veya değiştirilmesi
  • Panjur veya düğmelerin kumandasındaki arızaların onarımı
  • Bu, otomatik panjur sisteminin genel bakımı gibidir.

Kepenk Arızası Nasıl Düzeltilir?

Sıkça sorulan ve otomatik panjur kullanıcılarının merak ettiği perde arızası nasıl giderilir sorusunun net bir cevabı yok. Çünkü her arıza farklı faktörlere bağlı olarak gelişir ve onarım işi için gereksinimler farklıdır. Otomatik panjurlar oldukça kullanışlı ve pratik güvenlik sistemlerinden biridir. Ancak tüm otomasyon sistemlerinde olduğu gibi otomatik panjur sistemlerinde de arızalar olabilir. Bu sorunları gidermek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz;

1 aşama; Otomatik panjur sistemlerinizi çalıştırmak için kullandığınız kumandanın pilini değiştirin ve sorunun pilde olup olmadığını kontrol edin.

2. aşama; Pilin değiştirilmesine rağmen arıza devam ederse, elektrik akımını kontrol edebilirsiniz. Bu aşamada; Deklanşör için kullanılan durumun açık olup olmadığını kontrol edin.

3. Aşama: Durumda ve elektrik akımında bir problem yoksa; Otomatik panjur sistemlerindeki panellerin herhangi bir engele takılıp takılmadığını kontrol ediniz. Panellerde herhangi bir engel yoksa ve arıza devam ediyorsa otomatik panjur tamiri kapsamında hizmet veren firmalardan profesyonel yardım alabilirsiniz.

Karagümrük Mh Kepenk Tamiri İletişim

Otomatik panjur tamiri kapsamında 7/24 hizmet vermekteyiz. Profesyonel otomatik panjur tamiri hizmetimizden Karagümrük Mh Kepenk tamiri iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçerek yararlanabilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde bulunan tüm otomatik panjur sistemlerinin bakım ve onarımını profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Tam donanımlı ekibimiz eşliğinde hizmet almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum