Ara

Hoca Paşa Mh Kepenk Tamiri

Home / Hoca Paşa Mh Kepenk Tamiri

Hoca Paşa Mh Kepenk Tamiri Hoca Paşa Mh Kepenk Tamiri Hoca Paşa Mh Kepenk Tamiri

Hoca Paşa Mh Kepenk Tamiri

Hoca Paşa Mh Kepenk Tamiri

Hoca Paşa Mh Kepenk tamiri kapsamında hizmet veren firmalar oldukça profesyoneldir. Mağazalarda, iş merkezlerinde, otellerde, han kapılarında, depolarda ve mağazalarda sıklıkla rastladığımız zırhlı kapı çeşitlerinden biri de otomatik kepenk sistemleridir. Estetik görünümü ile dış mekana hoş bir görünüm kazandıran otomatik panjurlar, eski panjur sistemlerine göre oldukça kullanışlıdır. Eski panjur sistemleri sürekli başarısız oluyor ve fiziksel güç gerektiriyor.

Ancak otomatik panjur sistemleri fiziksel güç gerektirmez ve pratik kullanım sunar. Otomatik panjur sistemleri kolay bozulan sistemler değildir. Otomatik panjur sistemlerinde yaygın olarak iki arıza meydana gelir. Bu hatalardan biri de kullanıcı hatasıdır. Diğer bir yaygın arıza, panel kenetlenmesidir. Otomatik panjur sistemlerinde paneller sıkışırsa panjur hareket etmez.

Panel susturma ile otomatik panjur sistemleri etkinleştirilirse parçalarda hasar meydana gelir. Bu nedenle paneli bloke eden otomatik panjur mutlaka kapatılmalıdır. Ayrıca otomatik panjur sistemlerinde arıza olmaması için panjurların fazla çalışmaması ve engellerle karşılaşmaması gerekir. Engellerle karşılaşan otomatik panjurlar bir süre sonra zarar görebilir ve kullanılamaz hale gelebilir. Bu tür durumlar ortaya çıkarsa, kullanıcılar tamir etmeye çalışmamalı ve profesyonel yardım almalıdır.

Hoca Paşa Mh Kepenk Servisi

Pencere ve kapı güvenliği amacıyla kullanılan otomatik panjurların birçok avantajı vardır. Özellikle hırsızların içeriye girmesini engelleyen otomatik kepenk sistemleri, iç mekanı aşırı sıcak ve soğuk gibi hava koşullarından koruyor. Ayrıca ses yalıtımı oluşturarak gürültü kirliliğinin önüne geçer. Otomatik panjur sistemleri zamanla bozulabilir. Bozulma ve arızalanma sonucunda otomatik panjur sistemleri açılıp kapanırken sorun yaratır ve işlevselliğini kaybeder.

Otomatik panjur sistemleri, düzenli bakım yapıldığı sürece herhangi bir arıza göstermez. Bu nedenle Hoca Paşa Mh Kepenk hizmeti kapsamında panjurlarınızın bakımını periyodik olarak yaptırabilirsiniz. Perdenin işletim sisteminin bakımı yapılmayan veya çeşitli nedenlerle arızalanması durumunda onarım zorunlu hale gelir.

Panjur Tamiri ve Bakımı

Otomatik panjur sistemleri günlük hayatta sıklıkla kullanılan güvenlik sistemlerinden biridir. Otomatik panjur sistemlerinin periyodik bakımları önemli unsurlardan biridir. Özellikle günümüzde otomatik panjur kullanıcıları bakıma önem vermemekte ve bakımını geciktirmektedir. Ancak otomatik panjur sistemlerindeki arızaların %65’i bakımsızlıktan kaynaklanmaktadır. Bakımı yapılmayan otomatik panjurlarda meydana gelen en büyük sorunlardan biri motor arızasıdır.

Çünkü otomatik kepenk sistemlerinin en önemli parçalarından biri motordur. Panjur sistemlerinde paletlere bağlı olan mile motorlar vidalanır. Bakımı yapılmayan vidalar zamanla gevşer ve deforme olur. Kırılan ve gevşeyen vidalar ise düşerek kepenk sisteminin arızalanmasına neden olur. Bu ve daha büyük arızaları önlemek için kullanıcılar otomatik panjur sistemlerine düzenli olarak bakım yapmalıdır.

Ancak bakımların mutlaka profesyonel ekipler ve ekipmanlar eşliğinde yapılması gerekmektedir. Panjur tamiri ve bakımı alanında hizmet veren firma sayısı oldukça fazladır. Dilerseniz otomatik panjur sistemlerinizin bakım ve onarımı firmamız bünyesinde profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Hoca Paşa Mh Kepenk Tamiri İletişim

Otomatik kepenk sistemleri garajları, depoları ve dükkanları daha güvenilir hale getirerek hayatı kolaylaştırır. Ancak uzun yıllardır kullanılmakta olan otomatik panjur sistemlerinde arızalar oluşabilmektedir. Hatanızı gidermek için firmamızdan destek alabilirsiniz. Hoca Paşa Mh Kepenk tamiri iletişim kanallarımızdan  randevu almanız durumunda kısa sürede panjurlarınızdaki sorunu anlamak için profesyonel teknik ekipler adresinize gelecektir. Gelen ekipler bir plan hazırlar ve arızayı en iyi yöntem ve ekipmanlarla gidermek için çalışır.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum