Ara

Sultan Ahmet Mh Kepenk Tamiri

Home / Sultan Ahmet Mh Kepenk Tamiri

Sultan Ahmet Mh Kepenk Tamiri Sultan Ahmet Mh Kepenk Tamiri Sultan Ahmet Mh Kepenk Tamiri

Sultan Ahmet Mh Kepenk Tamiri

Sultan Ahmet Mh Kepenk Tamiri

Sultan Ahmet Mh Kepenk tamiri, nadir görülen arızalarla başa çıkmanın bir yoludur. Elektronik sorunlardan kaynaklanan arızalar, kepenk onarımları ile kolayca giderilebilir. Kapılar genellikle alıcı ve uzaktan kumanda ile çift olarak satıldığından, bir arıza durumunda genellikle birlikte değiştirilirler. Elektrik kesintisi, günlük iş hayatındaki aksaklıklar durumunda kepenklere elektrik takviyesi yapılması uygun olabilir. Garantili ve kaliteli bir güç kaynağı ile satılan ürünlerle kapılarınızı kolayca monte edebilirsiniz. Bazı durumlarda elektrik kesintisi olduğunda kapılar kapanmaz veya açılmaz. Bu tür sorunlarda kullanıcılara 7/24 sunulan kepenk hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Otomatik kepenk sistemleri güvenlik açısından öncelik verilmesi gereken en önemli ürünlerden biridir. Ürün et kalınlığı ve kapalı kutusu sayesinde güvenlik ihtiyacını tam olarak karşılamaktadır. Otomatik kepenk sistemlerindeki arızalar kullanıcıdan veya kullanımdan kaynaklanmaktadır. Garanti kapsamına giren arızalar, ürüne herhangi bir müdahale yapılmadan ve çalışmasına engel bir durum oluşmadan yapılan arızalardır. Bunun bir örneği, bir kutudaki dikiş parçalarına fırça fitili sarmaktır. Bir arıza durumunda, kullanıcılar cam kaldırma tamircileri ile iletişime geçmelidir.

Sultan Ahmet Mh Kepenk Tamircisi

Sultan Ahmet Mh Kepenk tamircileri, tüm otomatik, motorlu ve elektrik sistemlerini, motorları ve uzaktan alıcı kartlarını belirli bir fiyat aralığında onarır. İşyerlerinde, evlerde, ofislerde ve daha birçok yerde otomatik kepenk sistemleri 24 saat açık kapı şeklinde yapılmaktadır. Onarımlar alanında deneyimli ve iş güvenliği mevzuatına uygun tam donanımlı kişiler tarafından gerçekleştirilir. Onarım süreçlerinde kullanılan tüm yedek parçalar kalite belgelerine sahip ve garantilidir. Otomatik, motorlu, elektrikli panjur, garaj, otopark, endüstriyel panjur, pencere ve kapı sistemlerinin uzaktan onarımı da kepenk tamircisi tarafından yapılmaktadır. Profesyonel ekipler, alanında binlerce marka ve onlarca modelden kepenk kontrol onarım hizmeti de vermektedir. Elektrik kesilirse işyeri, dükkan, ev, ofis, garaj ve otopark sistemleri çalışmayacaktır. Bu durumda günlük rutininizin kesintiye uğramaması için sürekli besleme sistemi kullanabilirsiniz. Kapı imalatı ve tamiri konusunda uzmanlaşmış firmalar her türlü otomatik kapı için servis ve onarım hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışanlarımızla en iyi kepenk hizmetini alabilirsiniz. Ürünü çalıştırmaya zorlamak üründe ciddi hasarlara yol açabileceğinden, ürünü kurtarmak için ürünü manipüle etmeden önce teknik servisi aramak çok önemlidir. Uzmanlardan oluşan bir ekip, gerekli yerinde incelemeyi yapacak ve gerekli hizmeti verecektir. Ürün çalışacak ve eksiksiz olarak kullanıcıya teslim edilecektir.

Kepenk Arızasına Ne Sebep Olur?

Sultan Ahmet Mh Kepenk pratik, kullanışlı ve son derece güvenli ürünlerdir. Manuel kepenklere göre daha teknik ve şık ürünlerdir. Pek çok faydasının yanı sıra bakım gerektiren ürünler de bulunmaktadır. Daha yüksek fiyat aralığına sahip ürünler, uzun süreli kullanım için sağlayacağı faydalar nedeniyle manuel açıcılara göre tercih edilmektedir. Otomatik geçiş ayarlarını seçen kullanıcılar birçok konu ile ilgilenmektedir. İlk etapta deklanşör arızasına ne sebep olur? Soru dahildir. Otomatik kepenk arızalarının nedenlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Deklanşör motoru arızası
 • Alıcı ve beyin paneli hatası
 • Dışkı sıkışır ve kırılır
 • Çelik askılar veya yay sorunları
 • Genellikle kullanıcı hatasından kaynaklanır.
 • Motor parçalarının zamanla aşınması
 • Set araçlarının zamanla aşınması
 • Kayış sisteminin zamanla aşınmasının ve yıpranmasının nedeni
 • Elektronik parçaların oksidasyonu
 • Aşırı yük nedeniyle elektronik bileşenlerin yakılması
 • Deklanşör elektrik kesintisi olarak sıralanabilir.

Olası hataları önlemek için servis hatlarıyla düzenli olarak iletişime geçmelisiniz.

Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum