Ara

Yeşilyurt Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Home / Yeşilyurt Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Yeşilyurt Mh Otomatik Kepenk Tamiri Yeşilyurt Mh Otomatik Kepenk Tamiri Yeşilyurt Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Yeşilyurt Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Yeşilyurt Mh Otomatik Kepenk Tamiri

Yeşilyurt Mh Otomatik kepenk tamiri, sık sık olmayan arızalardan dolayı başvurulan bir yoldur. Elektronik sorunlardan kaynaklanan arızalar kepenk tamiri ile kolay bir şekilde giderilebilir. Genelde kepenkler, alıcı ve kumandası ile beraber ikili şekilde satıldıkları için, olası arızalarda genellikle ikisi beraber değiştirilir. Elektrik kesintilerinde, günlük iş yaşamının aksamaması durumlarında kepenklere güç kaynağı takviyesi yapılması gerekebilir. Garantili ve kaliteli güç kaynağı satışı yapılan ürünler ile kolaylıkla kepenkleriniz monte edilebilir. Bazı durumlarda elektrik kesintisi yaşandığında kepenkler kapanıp açılmaz. Bu tür problemlerde kullanıcılara 7/24 sunulan kepenk servislerinden destek alabilirsiniz. Otomatik kepenk sistemlerinin güvenlik açısından tercih edilen en önemli ürünler arasındadır. Ürün et kalınlığı ve kapalı kutusu sayesinde güvenlik ihtiyacını tam olarak karşılamaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinin arıza durumları kullanıcı veya kullanımdan dolayı kaynaklanmaktadır. Garanti kapsamındaki arızalar ürüne müdahale olmadan, çalışmasına engel teşkil edecek bir durum oluşmadan arızalardır. Buna örnek olarak dikme kısımlarında yer alan kıl fitillerin kutu içerisine sarması da örnek verilebilir.  Arıza durumlarında kullanıcıların yapması gereken işlem kepenk tamircileri ile iletişime geçmesidir.

Yeşilyurt Mh Kepenk Tamircisi

Kepenk tamircileri, tüm otomatik, motorlu, elektrikli sistemlerin motor, kumanda alıcı kart tamirini belirli fiyat aralığında yapılmaktadır. İşyeri, ev, ofis ve pek çok yerlerde bulunan otomatik kepenk sistemleri 24 saat açık kepenkçi şeklinde yapılmaktadır. Konusunda tecrübe sahibi, iş güvenliği mevzuatına uygun, tam donanımlı kişiler ile onarımlar gerçekleşmektedir. Tamirat işlemlerinde kullanılan bütün yedek parçalar kaliteli belgelere sahip ve garantilidir. Otomatik, motorlu, elektrikli kepenk, garaj, otopark, endüstriyel, panjur, pencere ve kapı sistemlerinin uzaktan kumanda tamirleri deYeşilyurt Mh kepenk tamircisi tarafından yapılmaktadır. Profesyonel ekipler bu alanda binlerce marka onlarca çeşit modelde kepenk kumandaları tamiri servisleri de yapılmaktadır. Elektrikler kesintiye uğradığında işyeri, dükkan, ev, ofis, garaj ve otopark sistemleri çalışmaz. Bu durumda gündelik yaşamınızın kesintiye uğramaması adında kesintisiz ups güç kaynağı sistemi kullanabilirsiniz. Kepenk imalatı ve tamiri konusunda uzman olan firmalar, her türlü otomatik kepenk servisi ve arıza onarımları için hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini her daim önde tutan kadrolar ile en iyi kepenk hizmetini alabilirsiniz. Ürünü çalıştırmak için zorlamak ürüne daha ciddi hasarlar verebileceğinden, ürüne henüz müdahale etmeden teknik servis çağırmak ürünü kurtarmak açısından oldukça önemlidir. Konusunda uzman ekip gerekli incelemeyi yerinde gerçekleştirerek, gerekli servis işlemini sağlayacaktır. Ürünü çalışır ve eksiksiz bir biçimde kullanıcıya teslim edecektir.

Otomatik Kepenk Arızası Neden Olur?

Otomatik kepenkler pratik, kullanışlı ve son derece güvenli ürünlerdir. Elle açılan kepenklere nazaran daha teknolojik ve daha şık olan ürünlerdir. Pek çok avantaja sahip olmalarının yanında, özen gerektiren ürünlerdir. Fiyat aralıkları elle açılan ürünlere göre daha yüksek olan ürünler, uzun vadeli kullanımlarda sağlayacakları avantajlar sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Otomatik kepenk tercihlerinden yana seçim yapacak kullanıcıların merak ettiği birçok konu bulunmaktadır. Bunların başında ise otomatik kepenk arızası neden olur? Sorusu yer almaktadır. Otomatik kepenk arıza nedenlerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

 • Kepenk motoru arızası
 • Alıcı ve beyin kartı arızası
 • Palet sıkışması ve kırılması
 • Çelik askı ya da yay problemleri
 • Genellikle kullanıcı hatasından kaynaklanmaktadır.
 • Zamanla motor parçalarının aşınması
 • Zaman içerisinde dişli takımının aşınması
 • Zamanla kayış sisteminin aşınma nedeni
 • Elektronik parçaların oksitlenmesi
 • Elektronik parçaların aşırı yük sonucunda yanması
 • Kepenk güç kaynağı arızaları şeklinde sıralanabilmektedir.

Bu gibi olası arızalardan korunmak amacıyla düzenli olarak servis hatlarına başvurmanız gerekir.


Ücretsiz kepenk tamiri desteği için tıklayın.

Yorum